Poliboy Čistič na koupelny 375 ml

Poliboy Čistič na koupelny 375 ml

  • Značka: Poliboy
  • Balení: 375 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Hygienická čistota pro armatury, umyvadla, obklady a sprchové kouty. Čištění se 100% přírodními látkami, éterické oleje zanechávají svěží vůni, odstraňuje vodní kámen a zbytky mýdla, s osvědčenou kyselinou citrónovou, ekologické tensidy vyrobené z přírodně rostoucích surovin.certifikáty: ECO CONTROLvhodné pro: čištění koupelenkonzistence: tekutábarva: světle žlutábalení: plastový obal, rozprašovač

Hygienická čistota pro armatury, umyvadla, obklady a sprchové kouty. Čištění se 100% přírodními látkami, éterické oleje zanechávají svěží vůni, odstraňuje vodní kámen a zbytky mýdla, s osvědčenou kyselinou citrónovou, ekologické tensidy vyrobené z přírodně rostoucích surovin.

certifikáty: ECO CONTROL
vhodné pro: čištění koupelen
konzistence: tekutá
barva: světle žlutá
balení: plastový obal, rozprašovač

použití: Nastříkejte na povrch ze vzdálenosti 20 cm, nechte chvilku působit a utřete vlhkou utěrkou. Při silném znečištění nechte působit delší dobu. Nepoužívejte na materiály citlivé na kyseliny (mramor).
složení: neiontové tenzidy (

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Brandt & Walther GMBH, D-28865 Lilienthal/Bremen Německo, www.poliboy.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?