Bio-D Čistič pro dům a zahradu 750 ml

Bio-D Čistič pro dům a zahradu 750 ml

  • Bez DPH 86 Kč

Čistič pro dům a zahradu má široké univerzální využití pro údržbu a dezinfekci všech povrchů v domácnosti. Pohlcuje nepříjemné pachy a celý dům svěže provoní.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čistič pro dům a zahradu Bio-D má široké univerzální využití pro údržbu a dezinfekci všech povrchů v domácnosti. Nejenom, že účinně myje a dezinfikuje, ale také pohlcuje nepříjemné pachy a celý dům svěže provoní. Jemné složení je šetrné a zbytečně nedráždí pokožku, ani nezatěžuje životní prostředí.

Univerzální čistič si poradí s nečistotami, mastnotou a další špínou v domě, dílně i na zahradě. Účinně myje plastové, skleněné i kameninové povrchy, lze jej použít i na dlaždičky a nerez. Obsažené esenciální oleje z eukalyptu nejen dezinfikují, ale také eliminují nepříjemné pachy a dodávají příjemnou vůni. Díky tomu můžete čistič využít také pro údržbu lednic, odpadkových košů či odpadů.

Použití: Na silně znečištěný povrch aplikujte koncentrovaný čistič, pro údržbu méně špinavých ploch nařeďte 50 ml koncentrátu v litru teplé vody.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Polysorbate-20, Lactic Acid, Eucalyptus Globulus Oil

Možné alergeny: Eucalyptus Globulus Oil

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez syntetické parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: The Bio-D Company Ltd, Unit 31 Bergen Way, HU7 0YQ Sutton Fields, Hull Velká Británie, tel: +44-191 418 8209, http://www.biodegradable.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?