Prohlédněte si vaše seznamy přání

Mastic spa Čisticí gel, Bio Eco 200 ml

Facial Gel Wash

Mastic spa Čisticí gel, Bio Eco 200 ml

Facial Gel Wash

Čistící pleťový gel hloubkově čistí mastnou a smíšenou pokožku. Jemná krémová pěna s antibakteriálními výtažky pokožku vyčistí, odstraní přebytečný maz a dodá zdravý sjednocený vzhled.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čistící pleťový gel Mastic Spa hloubkově čistí mastnou a smíšenou pokožku, aniž by ji vysušoval a dráždil. Jemná krémová pěna s antibakteriálními výtažky pokožku vyčistí, odstraní přebytečný maz a dodá pleti zdravý sjednocený vzhled.

Díky obsahu výtažků z pryskyřice masticha má pleťový gel výborné antibakteriální a antimykotické schopnosti. Navíc má masticha adstringentní účinky, a tím napomáhá k uvolnění pleťových pórů, jejich vyčištění a následnému zjemnění. Díky kyselině salicylové získá pokožka jemnější a sjednocený vzhled.

Obsažená šťáva z Aloe vera se postará o zklidnění pokožky a zmírní její případné začervenání a podráždění. Účinná kombinace mastichy, Aloe vera a kyseliny salicylové pokožku zjemní, barevně sjednotí a stabilizuje funkci mazových žláz.

Použití: Malé množství pleťového gelu aplikujte na navlhčenou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Jemně masírujte, dokud se nevytvoří pěna. Vyhněte se očnímu okolí. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou.

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2 , 821 00, Ag.Minas-Chios, Řecko , tel: (212) 813-5900

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?