Mastic spa Čisticí gel, Terra Men 200 ml

Mastic spa Čisticí gel, Terra Men 200 ml

Dodavatel bohužel ruší dovoz značky.Masticha poskytuje hydrataci, zatímco myrta, měsíček a heřmánek, bohatý na esenciální oleje, posiluje pokožku a zajišťuje ochranu před nežádoucími bakteriemi.certifikáty: AIAB ICEAvhodné pro: mužekonzistence: gelovábarva: modrábalení: skleněný obalpoužití: Nejprve obličej navlhčete vlažnou vodou, naneste gel do dlaní a rozetřete po obličeji krouživými pohyby, do

Dodavatel bohužel ruší dovoz značky.

Masticha poskytuje hydrataci, zatímco myrta, měsíček a heřmánek, bohatý na esenciální oleje, posiluje pokožku a zajišťuje ochranu před nežádoucími bakteriemi.

certifikáty: AIAB ICEA
vhodné pro: muže
konzistence: gelová
barva: modrá
balení: skleněný obal

použití: Nejprve obličej navlhčete vlažnou vodou, naneste gel do dlaní a rozetřete po obličeji krouživými pohyby, dokud nevytvoříte pěnu. Poté gel smyjte dostatečným množstvím vlažné vody.
INCI: Aqua (Water), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-150 Distearate, Polysorbate-80, Glycerin, Phospholipids, Alcohol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Hydrolyzed Wheat Gluten, Parfum (Fragrance), DMDM Hydantoin, Myrtus Communis, Allantoin, Sodium Citrate, Bisabolol, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Calendula Officinalis Flower Extract*, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract*, Camellia Sinensis Leaf Extract*, Limonene, Hexyl cinnamaldehyde, Linalool, 2-(4-tert.Butylbenzyl)propionaldehyde, Citronellol, Hydroxy-methylpentyl-cyclohexenecarboxaldehyde
*přírodní výtažky

země původu značky: Řecko
charakteristika značky: Sodis Laboratories jsou výrobcem kosmetiky Mastic Spa, kosmetiky založené na použití mastichy. Sodisova rodina má dlouhou tradici ve využití mastichy pro kosmetiku a ve farmacii. Jejich první lékárna a drogérie byla založena již v roce 1875. Pro vznik značky Mastic Spa měl zásadní význam Ioannis Sodis, průkopník a vizionář, který úspěšně vyvinul první novodobý kosmetický produkt z mastichy, zubní pastu Masticdent. Ta se stala základem dalších řad současné kosmetiky vyráběné v Sodis Laboratories. Masticha je skutečně ojedinělý produkt ve světovém měřítku. Tato pryskyřice stromu řečík lentišek se ve své účinné formě získává na jediném místě na světě, v jižní části ostrova Chios, v oblasti nazývané Mastichochoria. Ještě nikdo spolehlivě nezjistil, proč právě zdejší pryskyřice má takové účinky a proč stejný strom neplodí stejnou surovinu nejen kdekoli jinde na světě, ve Středomoří, ale dokonce ani o pár kilometrů dál mimo specifickou oblast. A tato výjimečnost platí už od starověku, kdy byla masticha ceněna jako přísada jídel, kosmetiky i jako první evropská žvýkačka. Je zmiňována mnohými historiky, obchodoval s ní Kryštof Kolumbus a platila se zlatem. Dnes je na ostrově Chios výrobní závod Sodis Laboratoires.

kontakt na výrobce:
Chios-Kallimasia
Valanas Area 821 00 2
Ag.Minas-Chios
GREECE

webové strány značky:
www.mastic-spa.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Mastic Spa Terra Men

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?