Mossa Čisticí krémová pěna, Youth Defence 5 ml

Mossa Čisticí krémová pěna, Youth Defence 5 ml

Čisticí krémová pěna Youth Defence pleť projasňuje a čistí do hloubky za pomoci ovocných kyselin. Ovocné extrakty jsou plné antioxidantů, pleť projasňují a poskytují jemný chemický peeling.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čisticí krémová pěna Mossa Youth Defence účinně odličuje všechny typy pleti a zároveň pokožku projasňuje a čistí za pomoci ovocných AHA kyselin. Extrakty z rybízu jsou plné vitaminů a antioxidantů, pleť projasňují, sjednocují její barevný tón a dodávají pokožce zdravou barvu. Díky zklidňující květové vodě má krémová pěna výrazné harmonizační účinky a mírní podráždění.

Hutná čisticí pěna se postará o všechny typy pokožky za pomoci levandulové květové vody a ovocných kyselin a výtažků. Levandulová voda společně s cukrovými tenzidy pokožku účinně odlíčí, zároveň zamezí jejímu podráždění a vysušení. Extrakty z bílého rybízu jsou plné vitaminu C, který projasňuje vzhled pokožky, sjednocuje její barvu a navíc pleti poskytuje velmi jemný chemický peeling.

Díky rostlinným výtažkům zanechává krémová pěna všechny typy pokožky čisté, zjemněné a zdravější na pohled. Ovocné AHA kyseliny pokožku pěstí a chrání před prvními známkami stárnutí.

Použití: Malé množství pěny vmasírujte do pokožky obličeje a opláchněte dostatečným množstvím čisté vody. Vyhněte se očnímu okolí.

Čisticí krémová pěna, Youth Defence je součástí balení:

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?