I+M Naturkosmetik Čisticí mléko Age-Protect 150 ml

I+M Naturkosmetik Čisticí mléko Age-Protect 150 ml

Jemné čistící mléko Age-Protect šetrně odstraňuje nečistoty, přebytečný kožní maz i make-up a zároveň pokožku chrání před dehydratací díky obsahu výživných rostlinných olejů a přírodních másel.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čistící mléko I+M Age-Protect šetrně odličuje zralou pokožku, odstraňuje přebytečný kožní maz a zároveň o pleť pečuje a chrání ji díky obsahu rostlinných olejů a přírodních výživných másel. Pleťové mléko je bez obsahu alkoholu a je natolik jemné, že jej můžete bez obav použít i k odlíčení očního make-upu.

Základ čistícího mléka tvoří avokádový, mandlový a kokosový olej. Ty spolehlivě rozpustí i odolný make-up a odstraní nečistoty, aniž by pokožku dráždily či vysušovaly. O zklidnění pleti se postarají výtažky z Aloe vera a měsíčku lékařského, které mají mimo to výborné hydratační a zjemňující vlastnosti.

Jemné výživné složení čistícího mléka z pokožky účinně odstraní nečistoty a zároveň pečuje o zralou pleť, vyživuje ji a chrání před dehydratací i podrážděním.

Použití: Malé množství čistícího mléka naneste na vatový tampon a za jeho pomoci odličte pokožku obličeje, včetně očního okolí, krku i dekoltu. Postup opakujte, dokud není vatový tampon čistý. Mléko není nutné z pokožky smývat, můžete rovnou aplikovat svůj oblíbený pleťový krém.

Typy pleti: anti age

Výrobce: i+m Naturkosmetik Inge Stamm GmbH, Greifswalder Straße 214, 10405 Berlin Německo, www.imnaturkosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?