I+M Naturkosmetik Čisticí mléko Freistil 150 ml

I+M Naturkosmetik Čisticí mléko Freistil 150 ml

Čistící pleťové mléko bez parfemace šetrně odstraňuje nečistoty a make-up i z té nejcitlivější pokožky. Jemné složení s rostlinnými výtažky o pokožku pečuje a zklidňuje ji.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čistící pleťové mléko I+M Freistil bez přidané parfemace či esenciálních olejů je mimořádně vhodné pro pravidelnou péči o jemnou citlivou pokožku náchylnou k podráždění a alergiím.

Základ čistícího mléka tvoří olivový, jojobový a mandlový olej, které účinně rozpustí nečistoty i odolný make-up, aniž by citlivou pokožku zbytečně dráždily či dokonce vysušovaly. Naopak oleje pokožku zjemní a dodají jí potřebné živiny a vitaminy. Případné podráždění a začervenání zmírní výtažky z Aloe vera, které pleť také zjemňuje a posiluje vůči nepříznivým vnějším vlivům.

Jemné pleťové mléko spolehlivě odlíčí citlivou pokožku, aniž by došlo k podráždění, šetrně odstraní nečistoty a současně o pleť pečuje a vyživuje ji.

Použití: Čistící mléko aplikujte za pomoci vatového tamponu na pokožku a lehce odličte nečistoty i make-up. Postup opakujte, dokud nebude vatový tampon čistý. Díky jemnému složení můžete čistící mléko použít i k odlíčení očního okolí. Mléko není nutné smývat vodou, můžete rovnou aplikovat pleťový krém či fluid.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte čistící mléko v kombinaci s ostatními produkty z řady Freistil.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?