Farfalla Čisticí mléko jemné anti ageing, Aloe-shea 150 ml

Farfalla Čisticí mléko jemné anti ageing, Aloe-shea 150 ml

Jemné mléko s pšeničnými ceramidy a olivovým skvalenem pečlivě odstraní z pleti líčení i veškeré nečistoty, podpoří její hydrataci a zároveň pomáhá udržet její zdravou hydrolipidovou vrstvu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jemné čisticí anti-ageing mléko Farfalla Aloe-shea s pšeničnými ceramidy a kyselinou hyaluronovou je určeno pro pravidelné čištění zralé pleti, která potřebuje uchovat dostatečnou míru hydratace a podpořit pevnost a elasticitu. Složení obohacené o přírodní oleje, bambucké máslo či včelí vosk pleť šetrně vyčistí a zároveň o ni pečuje.

Mléko z pleti jemně odstraní líčení i veškeré další nečistoty, aniž by ji vysušovalo nebo podráždilo. Díky obsaženému hydrolátu z heřmánku římského pleť krásně zklidní a ochrání ji před začervenáním. Čisticí mléko Aloe-shea je bohaté na rostlinné oleje z vinných hroznů či slunečnicových semínek, které společně s bambuckým máslem pomáhají pleť vyživovat a udrží v ní potřebnou dávku hydratace.

Složení mléka je také obohaceno o pšeničné ceramidy a olivový skvalen. Kombinace těchto účinných látek podporuje fungování přirozené hydrolipidové vrstvy pleti, a díky tomu pomáhá udržet pevnost a pružnost a zároveň ji lépe ochrání před vysušením. Přírodní esenciální oleje pak mléku dodávají jemnou, nevtíravou vůni.

Použití: Na navlhčený obličej naneste malé množství mléka a konečky prstů jemně vmasírujte. Poté očistěte navlhčeným vatovým tamponkem či opláchněte vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?