Weleda Čistící mléko růžové 100 ml

Weleda Čistící mléko růžové 100 ml

Jemná emulze smetanové konzistence odstraňuje šetrně nečistotu i make up, aniž by kůži vysušovala nebo dráždila. Olej ze semen Rosa Mosqueta má jemné pěsticí účinky, výtažky z čerstvého slézu uvolňují kůži obličeje.certifikáty: BDIHvhodné pro: čištění pletikonzistence: lehká krémovábarva: světle žlutábalení: skleněný obal, papírový přebalpoužití: Naneste ráno a večer malé množství na navlhčený kos

Jemná emulze smetanové konzistence odstraňuje šetrně nečistotu i make up, aniž by kůži vysušovala nebo dráždila. Olej ze semen Rosa Mosqueta má jemné pěsticí účinky, výtažky z čerstvého slézu uvolňují kůži obličeje.

certifikáty: BDIH
vhodné pro: čištění pleti
konzistence: lehká krémová
barva: světle žlutá
balení: skleněný obal, papírový přebal

použití: Naneste ráno a večer malé množství na navlhčený kosmetický tampón nebo na špičky prstů. Poté jemnými krouživými pohyby otřete kůži obličeje, krku a dekoltu. (Růžové čistící mléko nenecháváme působit na obličeji delší dobu). Po odstranění mléka vlažnou vodou nebo navlhčeným kosmetickým tampónem postup opakujte tak dlouho, až zůstane vata čistá. Takto dosáhnete optimální účinnosti následného ošetření pokožky Růžovou pleťovou vodou Weleda a dalšími přípravky kosmetiky Rosa Mosqueta Weleda.
složení: voda, broskvový olej, alkohol, glyceridy mastných kyselin, mýdlo z včelího vosku, výtažek ze slézu, olej ze semen růže muškátové, parfém (přírodní éterické oleje), limonen*, linalool*, citronelol*, geraniol*, eugenol*, xantan
*součást přírodních éterických olejů

země původu značky: Švýcarsko
charakteristika značky: Weleda je švýcarská farmaceutická firma s téměř devadesátiletou tradicí. Vznikla v roce 1921 jako malá farmaceutická laboratoř a dnes je celosvětově největším výrobcem léčiv přírodní medicíny a čisté přírodní BIO kosmetiky. V duchu svého motta „V souladu s člověkem i přírodou" Weleda usiluje o ekologicky co nejšetrnější výrobu. Srdcem Weledy jsou vlastní zahrady léčivých rostlin. Ty největší jsou nedaleko sídla firmy v německém Schwäbisch Gmündu. Na 20 hektarech roste téměř 250 různých druhů rostlin, které jsou bezprostředně po sběru transportovány přímo do výroby. Zahrada je ošetřována podle směrnic bio - dynamického zemědělství, což v praxi znamená, že k výrobě přípravků Weleda jsou používány nejčistší možné přírodní suroviny. Sortiment Weledy obsahuje přes 100 kosmetických produktů a 1400 druhů léčiv. V České republice je dostupná čistá přírodní kosmetika, šťávy, sirupy a dietetika. Valná většina přípravků Weleda je nositelem ochranné známky - Kontrolovaná přírodní kosmetika.

kontakt na výrobce:
Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144, Arlesheim
Switzerland
www.weleda.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Weleda Wild Rose

Typy pleti: suchá pleť

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?