Cattier Čisticí pěna na obličej 150 ml

Cattier Čisticí pěna na obličej 150 ml

Jemná mycí pěna na obličej šetrně a účinně čistí pleť i bez obsahu mýdla. Vhodná pro všechny typy pleti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jemná mycí pěna na obličej francouzské přírodní značky Cattier šetrně a účinně čistí pleť i bez obsahu mýdla, přičemž respektuje přirozenou rovnováhu pokožky. Je vhodná pro všechny typy pleti, i pro suchou a citlivou. Její speciální složení bohaté na pšeničné proteiny a BIO květové vody z levandule a chrpy pečují o pleť a napomáhají její regeneraci.

Pšeničné proteiny jsou známé svými pečujícími účinky na vlasy, ale na pleť působí stejně účinně co do její hydratace, udržení vláhy a dodání potřebné výživy. Květová voda z chrpy polní zmírňuje otoky, podporuje hojivý proces při zánětlivých onemocněních kůže a je vhodná i pro šetrnou péči o citlivou pleť. Květová voda z damaškové růže je hotový poklad pro péči o zralou pleť, pokožku po slunění, na první vrásky - vyživuje, pečuje a vyniká i jemnými vyhlazujícími účinky. Spolu s vodou z chrpy pleť zklidňují a podporují její hydrataci.

Použití: Malé množství pěny naneste do dlaní, promněte a jemnými krouživými pohyby naneste na předem navlhčenou pleť. Následně opláchněte vodou a osušte.

Tip: Vhodné i na suchou a citlivou pleť - neobsahuje mýdlo.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?