Naobay Čisticí pleťové mléko 3 ml

Naobay Čisticí pleťové mléko 3 ml

Čisticí pleťové mléko intenzivně pečuje o citlivou suchou pokožku již během odličování. Nejenže si spolehlivě poradí s odolným make-upem a nečistotami, ale také pleť zjemňuje a vyživuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jemné čisticí pleťové mléko NAOBAY pečuje o citlivou suchou pokožku již během odličování. Nejenže si spolehlivě poradí s odolným make-upem a nečistotami, ale také pleť zjemňuje a vyživuje díky obsahu olejů z mandlí a oliv. Pokožka je tak odlíčena a vyživena v jednom kroku.

Základ odličovacího mléka tvoří šťáva z Aloe vera, která pokožku nejenže zjemňuje a zklidňuje, ale také v ní uzamyká tolik potřebnou hydrataci. Aloe má výborné regenerační účinky díky vysokému obsahu vitaminů a antioxidantů, pleť zjemňuje a současně chrání před nepříznivými vnějšími vlivy, a tak i před známkami předčasného stárnutí.

Aloe v kombinaci s olivovým a mandlovým olejem dodávají pleti výživu a zároveň ji spolehlivě odlíčí. Rostlinné oleje účinně rozpouštějí i odolný make-up z pokožky obličeje i citlivého očního okolí, aniž by docházelo k podráždění či dokonce vysušení pleti. Jemné čistící mléko suchou citlivou pleť šetrně odličuje a současně ji vyživuje a chrání před dehydratací.

Použití: Malé množství mléka naneste na vatový tampon a za jeho pomoci odstraňte make-up i další nečistoty. Postup opakujte, dokud nebude tampon čistý. Pleťové mléko není nutné smývat, lze rovnou aplikovat pečující krém.

Tip: Čisticí mléko můžete používat samostatně, či v kombinaci s pleťovým tonikem.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?