Hanoju Cistus 100 g

Hanoju Cistus 100 g

  • Značka: Hanoju
  • Balení: 100 g
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 157 Kč

Cistus od firmy Hanoju je bylinkový čaj bohatý na polyfenoly. Tyto látky mají silné antioxidační účinky, a podporují tak obranyschopnost těla a přispívají k posílení imunity. Antioxidanty obsaženy cistu jsou třikrát silnější než ty v citrónové šťávě. Šálek čaje z této byliny má stejný antioxidační účinek jako denní dávka vitaminu C.

Cistus incanus je rostlina bohatá na polyfenoly, flavoidy či rutin. Kromě příznivého účinku na imunitní systém je také prospěšná při léčbě vředů. Napomáhá posilovat žaludeční sliznice, a díky tomu se mohou aktivovat vlastní léčivé schopnosti těla. Cistus má také díky svým antioxidačním vlastnostem protizánětlivé, antibakteriální a antivirové účinky. Kromě žaludečních potížích ho lze užívat také při horečce, artritidě či kožních problémech, jako jsou vyrážky, akné, ale i drobné odřeniny.

Dávkování: 3 gramy prášku rozmíchejte v 250 ml vody nebo ovocné šťávy. Užívejte 1-2krát denně, nejlépe 30 minut před jídlem.

Upozornění: Doplněk stravy není určený pro dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Cistus Incanus

Konzistence: sypká

Obal: papírový, plastový

Příznivé účinky: detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění, posílení imunity, revmatismus a artritida

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?