Taoasis Citron bio 10 ml

Taoasis Citron bio 10 ml

  • Bez DPH 166 Kč

Vůně čerstvého právě utrženého citronu dokonale osvěží vaše smysly a povzbudí unavenou mysl a dodá novou energii. Je výborný na povzbuzení při psychické práci či učení na zkoušky, protože navozuje opravdu dokonalou atmosféru čerstvosti a svěžesti. Jeho vůně se taktéž výborně hodí na pročištění ovzduší a neutralizaci nežádoucího zápachu.

Citronový éterický olej je také jedním z nejlepších na detoxikaci, spouští totiž očistné procesy v celém organismu. Rozpouští usazeniny v těle a stimuluje činnost lymfatického systému, čímž pomáhá redukovat celulitidu, urychlovat spalování tuků a zbavovat tělo žlučníkových či ledvinových kamenů a omezovat tvorbu cyst.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej může způsobovat fotosenzitivitu pokožky. Po aplikaci nevystavujte pokožku alespoň po dobu 12 hodin slunečnímu záření ani soláriu. Neaplikujte olej na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Citrus Limonum Peel Oil

Možné alergeny: Citrus Limonum Peel Oil

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3, 32758 Detmold Německo, http://taoasis.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Bergamot 5 ml

Bergamot posiluje zdraví horních cest dýchacích, chrání je před infekcí a pomáhá i při samotném nachlazení. Má harmonizační účinky také na psychiku, působí antidepresivně.