Argital Citron, Gold 10 ml

Argital Citron, Gold 10 ml

  • Značka: Argital
  • Balení: 10 ml
  • Certifikáty: BDIH
  • Info:Zboží je dočasně nedostupné.

Citron Gold má osvěžující účinky na tělo a mysl. Dezinfikuje pokožku i vzduch a pomáhá při bolestech hlavy. Je zpracován za pomoci harmonizace vzácnými kovy, má jemnější a plnější vůni.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Éterický olej Citron Argital Gold má skvělé osvěžující účinky na tělo i mysl. Dezinfikuje pokožku i vzduch, pročišťuje a pomáhá při bolestech hlavy. Působí protizánětlivě a antisepticky, je vhodný při virových onemocněních horních cest dýchacích. Stimuluje činnost lymfatického systému, a je tak vhodný jako součást masážních olejů proti celulitidě.

Éterický olej je zpracován za pomoci harmonizace vzácnými kovy a drahými kameny, získává tak jemnější a plnější vůni, než klasicky vyrobené éterické oleje. Svěží citrusová vůně povzbuzuje celé tělo, navozuje pocit pohody, klidu a dodává novou energii. Citron je tak skvělý pro chvíle relaxace a odpočinku, ale i při nachlazení horních cest dýchacích a respiračních potížích. Pomáhá rozpouštět škodlivé látky usazené v těle, podporuje činnost lymfatického i kardiovaskulárního systému a detoxikuje organismus.

Probuďte se

Éterický olej Citron Gold Argital je tím pravým pomocníkem ve chvílích, kdy se cítíte unavení a bez energie. Jiskrná citrusová vůně osvěží vašetělo i mysl a pomůže vám načerpat síly. Citrusová vůně je velice příjemná, hodí se jak do domácnosti, tak do veřejných prostor či na pracoviště a výborně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. 

Očista pro tělo i mysl

Esenciální olej z citronu podporuje vyplavování škodlivých látek a má příznivý vliv při detoxikaci a očistě organismu. Je přirozeně antibakteriální a působí protizánětlivě, pomáhá při onemocněních respiračního systému a urychluje rekonvalescenci.Zároveň stimuluje činnost lymfatického systému, čímž urychluje vyplavování tuků z těla - díky tomu působí příznivě také při celulitidě. Citron má rovněž ochranné účinky na kardiovaskulární aparát. 

Posílení a energie

Éterický olej z citronu zároveň tlumí nadměrnou chuť k jídlu a může vás podpořit při snaze zhubnout. Zároveň dodává energii a pomáhá při únavě i chronického charakteru. Citron také podporuje správnou funkci trávicího traktu, pomáhá při nadýmání, plynatosti a nevolnostech. Podporuje dobrou náladu a pomáhá při stresu. Éterický olej Argital Gold je vyráběn unikátní metodou harmonizace s drahými kovy a vzácnými kameny, díky tomu získává výjimečné vlastnosti a jeho vůně je jemnější a plnější. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný!

Upozornění: Éterický olej může způsobovat fotosenzitivitu pokožky. Po aplikaci nevystavujte pokožku alespoň po dobu 12 hodin slunečnímu záření ani soláriu. Neaplikujte olej na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Bergamot 5 ml

Bergamot posiluje zdraví horních cest dýchacích, chrání je před infekcí a pomáhá i při samotném nachlazení. Má harmonizační účinky také na psychiku, působí antidepresivně.