Prohlédněte si vaše seznamy přání

Taoasis Citron zázvor, Bio 10 ml

Taoasis Citron zázvor, Bio 10 ml

Značka: Taoasis
Balení:
257
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Kombinace svěžího citronu a štiplavého zázvoru vás příjemně prohřeje a vzpruží. 

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(9)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Éterický olej Citron a zázvor Taoasis má příjemnou osvěžující vůni s lehce exotickým nádechem. Zázvor má vynikající prohřívací účinky a posílí vás v období chřipek a nachlazení. Směs éterických olejů od Taoasis je vhodná především do aromalampy nebo difuzéru.

Máte pocit, že na vás něco leze a potřebujete vzpružit? Pak vyzkoušejte spojení štiplavého kořenitého zázvoru, který je zjemněný svěžími citrusovými tóny. Kromě toho že má směs prohřívací účinky, celkově vás zklidní a pomůže vám se uvolnit. Zmírní bolesti hlavy a dodá vám novou energii. Kompozici esenciálních olejů ale můžete použít i jen tak pro navození příjemné zimní atmosféry během dlouhých večerů.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Směs není vhodná pro těhotné a kojící ženy. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost. Lze jej používat v přítomnosti dětí od šesti let věku. Oleje z citrusů mohou působit fototoxicky. Po aplikaci nevystavujte pokožku alespoň po dobu 12 hodin slunečnímu záření ani soláriu.

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, stres a úzkost

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Z blogu (9)

Aromaterapeutický horoskop – Kozoroh

DIY voňavé bomby do koupele aneb Pořádně si zašumět

DIY voňavé vánoční dárky

Éterické oleje proti průjmu

Fotosensitivita éterických olejů

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Pozor na vnitřní užívání éterických olejů!

Voňaví kouzelníci Taoasis

Zbavte se ledvinových kamenů díky éterickým olejům

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: