Nobilis Tilia Citronela typ Jáva 10 ml

Nobilis Tilia Citronela typ Jáva 10 ml

Uložit na seznam přání
Uložit na seznam přání
209
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Citronela typ Jáva má antiseptické a antibakteriální účinky. Pomáhá při žaludečních problémech a také snižuje horečku. Může být použita jako levnější náhrada meduňky.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(8)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Éterický olej Citronela typ Jáva Nobilis Tilia má skvělé antiseptické a antibakteriální účinky. Pomáhá při žaludečních problémech a také snižuje horečku. Bylinná vůně s výrazným citronovým nádechem je velice podobná meduňce a také poslouží jako skvělý přírodní repelent pro vás i vaše domácí mazlíčky.

Citronela má harmonizační účinky na celý zažívací trakt, působí antispasmaticky a podporuje zdravé trávení. Stejně tak pomáhá i při nachlazení, osvěžuje, usnadňuje dýchání a sráží vysokou tělesnou teplotu. Eliminuje bolestivost namožených svalů, zlepšuje hybnost kloubů. Uklidňuje tělo i mysl, navozuje pocit pohody a klidu. Může být použita jako levnější náhrada meduňky.

Záplava energie

Éterický olej Citronela vás pohltí svou jiskrnou bylinnou vůní s výrazným nádechem citrusů, jež osvěží vaše tělo i mysl a ihned vám dodá potřebnou energii. Citrusová vůně je velice příjemná, hodí se jak do domácnosti, tak do veřejných prostor, kanceláří či čekáren. Citrusově bylinné aroma výborně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy a revitalizuje vaši mysl.

Pro zdravé trávení

Esenciální olej z citronely má příznivý vliv na funkci trávicího traktu. Pomáhá při širokém spektru trávicích obtíží, jako je nechutenství, nevolnost či nadýmání. Uleví od pocitu těžkého žaludku a má také spazmolytický efekt - uvolňuje křeče, a tím i pomáhá od bolestí. Zároveň má účinky také proti horečce a má podpůrný efekt například při chřipkách či nachlazení.

Proti bolestem i špatné náladě

Vůně citronely je velice podobná meduňce a její přirozenou vlastností je, že odpuzuje hmyz, je tedy  skvělým přírodním repelentem jak do domácnosti, tak v ředěné formě i přímo na pokožku vaši či vašich mazlíčků. Citronela má zároveň silné účinky psychiku, kdy pomáhá při únavě či poruchách koncentrace a podporuje dobrou náladu a pozitivní myšlení.

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického olej.

Ostatní kategorie: Aromaterapie

Aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, stres a úzkost, zralá pleť

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu (8)

Aromaterapie pro těhotné

Aromaterapie: lexikon vůní pro fyzickou i duševní pohodu

Co byste měli vědět před koupí éterických olejů

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje při nachlazení

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Nobilis Tilia: Jak to voní v Krásné Lípě

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.