Nobilis Tilia Citronela typ Jáva 10 ml

Nobilis Tilia Citronela typ Jáva 10 ml

  • Bez DPH 115 Kč

Citronela typ Jáva má antiseptické a antibakteriální účinky. Pomáhá při žaludečních problémech a také snižuje horečku. Může být použita jako levnější náhrada meduňky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Éterický olej Citronela typ Jáva Nobilis Tilia má skvělé antiseptické a antibakteriální účinky. Pomáhá při žaludečních problémech a také snižuje horečku. Bylinná vůně s výrazným citronovým nádechem je velice podobná meduňce a také poslouží jako skvělý přírodní repelent pro vás i vaše domácí mazlíčky.

Citronela má harmonizační účinky na celý zažívací trakt, působí antispasmaticky a podporuje zdravé trávení. Stejně tak pomáhá i při nachlazení, osvěžuje, usnadňuje dýchání a sráží vysokou tělesnou teplotu. Eliminuje bolestivost namožených svalů, zlepšuje hybnost kloubů. Uklidňuje tělo i mysl, navozuje pocit pohody a klidu. Může být použita jako levnější náhrada meduňky.

Záplava energie

Éterický olej Citronela vás pohltí svou jiskrnou bylinnou vůní s výrazným nádechem citrusů, jež osvěží vaše tělo i mysl a ihned vám dodá potřebnou energii. Citrusová vůně je velice příjemná, hodí se jak do domácnosti, tak do veřejných prostor, kanceláří či čekáren. Citrusově bylinné aroma výborně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy a revitalizuje vaši mysl.

Pro zdravé trávení

Esenciální olej z citronely má příznivý vliv na funkci trávicího traktu. Pomáhá při širokém spektru trávicích obtíží, jako je nechutenství, nevolnost či nadýmání. Uleví od pocitu těžkého žaludku a má také spazmolytický efekt - uvolňuje křeče, a tím i pomáhá od bolestí. Zároveň má účinky také proti horečce a má podpůrný efekt například při chřipkách či nachlazení.

Proti bolestem i špatné náladě

Vůně citronely je velice podobná meduňce a její přirozenou vlastností je, že odpuzuje hmyz, je tedy  skvělým přírodním repelentem jak do domácnosti, tak v ředěné formě i přímo na pokožku vaši či vašich mazlíčků. Citronela má zároveň silné účinky psychiku, kdy pomáhá při únavě či poruchách koncentrace a podporuje dobrou náladu a pozitivní myšlení.

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Neaplikujte olej na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Cymbopogon Winterianus Oil

Možné alergeny: Cymbopogon Winterianus Oil

Aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, stres a úzkost, zralá pleť

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?