Prohlédněte si vaše seznamy přání

English Tea Shop Coffee Cream, plechová kazeta

English Tea Shop Coffee Cream, plechová kazeta

Černý ochucený čaj Coffee Cream v sobě spojuje typickou chuť černého čaje s voňavými kávovými zrnky a aromatickým kořením. Hřejivá chuť a vůně čaje je skvělým společníkem pro dlouhé zimní večery.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Černý ochucený čaj English Tea Shop Coffee Cream v sobě spojuje typickou chuť černého čaje s voňavými praženými kávovými zrnky a aromatickým kořením. Tvoří tak jedinečnou sytou chuť, která zahřeje tělo i mysl, příjemně vás naladí a zpříjemní vám chvíle odpočinku s rodinou a přáteli.

Čajová směs přináší neobvyklou kombinaci čaje s praženou kávou. Chuť černého čaje je doplněna o hřejivé tóny kávy, ale také lehce nahořklého kakaa a voňavé mírně pikantní skořice. Teplá chuť i vůně čaje vás povzbudí a příjemně naladí, šálek čaje je tak skvělým společníkem pro dlouhé zimní večery.

Příprava: Čajovou pyramidku zalijte 0,2 l čerstvě převařené horké vody a nechte louhovat 2 - 3 minuty. Poté podle chuti oslaďte medem či třtinovým cukrem.

Tip: Čaj je originálním a praktickým vánočním dárkem.

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149, Londýn, Velká Británie

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Černý čaj1), Káva1), Kakaový prášek1), Skořice1), Světlice barvířská, Přírodní příchuť chai, Přírodní příchuť čokolády

1) Ekologické zemědělství

Obal: kovový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?