Montezumas Čokoláda bílá se zázvorem a chilli Culture Shock bio 100 g

Montezumas Čokoláda bílá se zázvorem a chilli Culture Shock bio 100 g

  • Značka: Montezumas
  • Balení: 100 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Tak sladká, že budete muset slastí zavřít oči. Tak jemná, že se necháte unést. Tak čokoládová, že nebudete už chtít žádnou jinou. Čokoláda bílá se zázvorem a chilli Culture Shock bio Montezuma's poškádlí neposedné jazíčky. Sladkost bílé čokol&aa

Tak sladká, že budete muset slastí zavřít oči.

Tak jemná, že se necháte unést.

Tak čokoládová, že nebudete už chtít žádnou jinou.

Čokoláda bílá se zázvorem a chilli Culture Shock bio Montezuma's poškádlí neposedné jazíčky. Sladkost bílé čokolády se proplétá se štiplavým chilli a dračím zázvorem. Pokud máte rádi bílou čokoládu, tak tato kombinace zatřese vaším čokoládovým světem a ukáže vám nové možnosti chutí. Nevažte se, odvažte se a zakousněte se.

Čokoládová značka Montezuma's byla založena v roce 2000 s velkým entuziasmem, ještě větším potěšením, s chutí na sladkou čokoládu a inovativní představou dokonalé britské čokolády. V dnešní době patří Montezuma's ke známým značkám čokolády, bývá označována jako nejinovativnější britská čokoládovna a prodává se do celého světa.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Potraviny: s příchutí

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?