Montezumas Čokoláda mléčná s mátou bio 100 g

Montezumas Čokoláda mléčná s mátou bio 100 g

  • Značka: Montezumas
  • Balení: 100 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Tak sladká, že budete muset slastí zavřít oči. Tak jemná, že se necháte unést. Tak čokoládová, že nebudete už chtít žádnou jinou. Máta není jen pro zubní pasty a žvýkačky Orbit. Jemně štiplavá a výrazně aromatická osvěží nejen váš dech, ale i va&sca

Tak sladká, že budete muset slastí zavřít oči.

Tak jemná, že se necháte unést.

Tak čokoládová, že nebudete už chtít žádnou jinou.

Máta není jen pro zubní pasty a žvýkačky Orbit. Jemně štiplavá a výrazně aromatická osvěží nejen váš dech, ale i vaši oblíbenou mléčnou čokoládu. Vysoký obsah venezuelského kakaa vyvažuje chuť a dodává jí tradiční plnost. Čokoláda mléčná s mátou bio Montezuma's vám ukáže, že máta chutná skvěle nejen ve skleničce s mojitem.

Čokoládová značka Montezuma's byla založena v roce 2000 s velkým entuziasmem, ještě větším potěšením, s chutí na sladkou čokoládu a inovativní představou dokonalé britské čokolády. V dnešní době patří Montezuma's ke známým značkám čokolády, bývá označována jako nejinovativnější britská čokoládovna a prodává se do celého světa.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Potraviny: s příchutí

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?