Montezumas Čokoláda mléčná s pomerančem Space Hopper bio 100 g

Montezumas Čokoláda mléčná s pomerančem Space Hopper bio 100 g

  • Značka: Montezumas
  • Balení: 100 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Tak sladká, že budete muset slastí zavřít oči. Tak jemná, že se necháte unést. Tak čokoládová, že nebudete už chtít žádnou jinou. Záhadou čokoládového průmyslu je skutečnost, proč pomerančová příchuť je vždy spojena s hořkou vysokoprocentní čokoládou. Máte rádi p

Tak sladká, že budete muset slastí zavřít oči.

Tak jemná, že se necháte unést.

Tak čokoládová, že nebudete už chtít žádnou jinou.

Záhadou čokoládového průmyslu je skutečnost, proč pomerančová příchuť je vždy spojena s hořkou vysokoprocentní čokoládou. Máte rádi pomeranč? A máte rádi mléčnou čokoládu? A taky je chcete ochutnat ve společné harmonii? Tak vyzkoušejte tuto variantu, která jde proti proudu, a dejte si Čokoládu mléčnou s pomerančem Space Hopper bio Montezuma's.

Čokoládová značka Montezuma's byla založena v roce 2000 s velkým entuziasmem, ještě větším potěšením, s chutí na sladkou čokoládu a inovativní představou dokonalé britské čokolády. V dnešní době patří Montezuma's ke známým značkám čokolády, bývá označována jako nejinovativnější britská čokoládovna a prodává se do celého světa.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Potraviny: s příchutí

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?