Dolfin Čokoláda mléčná se slaným karamelem 70 g

Dolfin Čokoláda mléčná se slaným karamelem 70 g

  • Značka: Dolfin
  • Balení: 70 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Lahodná mléčná čokoláda pro všechny milovníky jemné chuti té nejkvalitnější čokolády. S kousky karamelu ze slaného másla pro delikátní chuťový zážitek a dvaatřicetiprocentním obsahem kakaa zaručuje jedinečný prožitek pro všechny vaše smysly.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dolfin mléčná čokoláda z karamelem ze slaného másla je určena pro ty, kteří rádi vystřídají klasické nahořklé aroma vysokoprocentních čokolád jemnější chutí čokolády mléčné. Čokoláda Dolfin je vyrobena z těch nejkvalitnějších surovin a zaručuje výjimečný gurmánský zážitek díky použití exkluzivních neotřelých kombinací ochucujících přísad.

Ta nejlepší belgická mléčná čokoláda s obsahem kakaového másla 32% se vyznačuje velice vyváženou chutí, díky které se ihned rozplývá na jazyku a nabízí požitek pro všechny smysly. Je mimořádně vhodná pro chvíle, kdy si chcete vychutnat něco mimořádného nebo jako milá pozornost či dárek pro vaše blízké.

Zvláštní půvab této mléčné čokoládě dodává příchuť karamelu ze slaného másla, který podporuje příjemnou sladkou chuť a zároveň jako neobyčejně lahodná surovina v kombinaci s mléčnou čokoládou jistě nadchne každého milovníka sladkého potěšení. 

Tip: Obsah kakaové hmoty: 32%

Upozornění: Může obsahovat sušené ovoce a ořechy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Cukr, Kakaové máslo, Sušené plnotučné mléko, Karamel ze slaného másla (cukr, glukóza, máslo, sůl z Guérande, kondenzované mléko) (8 %) , Sojový lecitin, Přírodní vanilka

Možné alergeny: Sojový lecitin

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Přebal: plastový

Výrobce: Dolfin S.A., Chaussée de Tubize, 59, B 1440 Wauthier-Braine Belgie, www.dolfin.be

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?