Keiko Čokoláda se zeleným čajem Green Kiss 4,5 g

Keiko Čokoláda se zeleným čajem Green Kiss 4,5 g

  • Bez DPH 15 Kč

Čokoláda Green Kiss spojuje jemnou chuť bílé čokolády s neobvyklou jasně svěží chutí matcha čaje. Kromě výjimečného gurmánského zážitku vás odmění i energizujícími účinky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně ilustrační. Aktuální foto pro Vás již připravujeme :-).

Čokoláda Green Kiss od firmy Keiko spojuje jemnou a sladkou chuť bílé čokolády s neobvyklou jasně svěží chutí matcha čaje. Kromě výjimečného gurmánského zážitku vás odmění i skvělými energizujícími účinky. Kouzlo matcha čaje je ukryto v lahodné a sametově hladké bílé čokoládě, jejíž chuť podkresluje prášek z pravé bourbonské vanilky.

Matcha je tradičním čajem používaným při japonském čajovém obřadu. Díky vysokému obsahu chlorofylu má tmavozelenou barvu. Tuto barvu propůjčuje i samotné čokoládě a dělá z ní tak opravdu originální sladkost. Kromě toho je také velmi bohatý na antioxidanty, vitaminy a minerály. Pomáhá zlepšovat paměť, zvyšuje schopnost koncentrace a zahání únavu při fyzické i psychické činnosti.

Skladování: Skladujte v suchu a chladnu.

Upozornění: Může obsahovat stopy ořechů a sóji.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sugar, Cocoa Butter, Whole Milk Powder, Green Tea Powder And Green Tea Leaves (6,8 %) , Butter Fat, Lecithin Of Sunflower, Natural Bourbon Vanilla

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Složení: bez lepku, bez palmového oleje

Výrobce: KEIKO Tea Traders Company Pte. Ltd, 435 Orchard Road, Wisma Atria, 238877 Singapore Japonsko, tel: 65-6701-8248, www.keikoexperience.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?