Montezumas Čokoláda tmavá s dračím zázvorem Spice It Up 100 g

Montezumas Čokoláda tmavá s dračím zázvorem Spice It Up 100 g

  • Značka: Montezumas
  • Balení: 100 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Tak sladká, že budete muset slastí zavřít oči. Tak jemná, že se necháte unést. Tak čokoládová, že nebudete už chtít žádnou jinou. NASA údajně chtěla tuto čokoládu odnést až na Měsíc, tak moc ji všichni zbožňují. Malé kousky proslulého čínského dračí

Tak sladká, že budete muset slastí zavřít oči.

Tak jemná, že se necháte unést.

Tak čokoládová, že nebudete už chtít žádnou jinou.

NASA údajně chtěla tuto čokoládu odnést až na Měsíc, tak moc ji všichni zbožňují. Malé kousky proslulého čínského dračího zázvoru a pořádná dávka tmavé čokolády vytváří něco jedinečného, čeho se nebudete chtít vzdát, ani když poletíte na Měsíc. Lepší už to snad ani být nemůže. Však co by mohlo být lepší než Montezuma's čokoláda Spice It Up? Možná dvě čokolády Spice It Up? 

Čokoládová značka Montezuma's byla založena v roce 2000 s velkým entuziasmem, ještě větším potěšením, s chutí na sladkou čokoládu a inovativní představou dokonalé britské čokolády. V dnešní době patří Montezuma's ke známým značkám čokolády, bývá označována jako nejinovativnější britská čokoládovna a prodává se do celého světa.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Potraviny: s příchutí

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?