Montezumas Čokoláda tmavá s kakaovými zrnky Lordy Lord 100 g

Montezumas Čokoláda tmavá s kakaovými zrnky Lordy Lord 100 g

  • Značka: Montezumas
  • Balení: 100 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Tak sladká, že budete muset slastí zavřít oči. Tak jemná, že se necháte unést. Tak čokoládová, že nebudete už chtít žádnou jinou. Někdy je prostě tak úžasně jednoduché zapomenout na všechny komplikované příchutě, mixy sladkých a slaných, hořkých a mléčných

Tak sladká, že budete muset slastí zavřít oči.

Tak jemná, že se necháte unést.

Tak čokoládová, že nebudete už chtít žádnou jinou.

Někdy je prostě tak úžasně jednoduché zapomenout na všechny komplikované příchutě, mixy sladkých a slaných, hořkých a mléčných, výrazných a jemných chutí. Dopřejte si jednoduchost jen a pouze silné tmavé čokolády, vysoké procento kakaa občas prostě stačí jen tak. Čokoláda tmavá s kakaovými zrnky Lordy Lord Montezuma's vám to dokáže.

Čokoládová značka Montezuma's byla založena v roce 2000 s velkým entuziasmem, ještě větším potěšením, s chutí na sladkou čokoládu a inovativní představou dokonalé britské čokolády. V dnešní době patří Montezuma's ke známým značkám čokolády, bývá označována jako nejinovativnější britská čokoládovna a prodává se do celého světa.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Potraviny: s příchutí

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?