Ceano Cosmetics Čokoládová maska na tělo i obličej 125 g

Ceano Cosmetics Čokoládová maska na tělo i obličej 125 g

Čokoládová maska na tělo a obličej intenzivně vyživuje, omlazuje a tonizuje. O pleť pečuje díky kvalitnímu složení a zlepšuje tak vzhled i kvalitu pleti. Pokožka je po použití zářivá a na dotek hedvábná.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čokoládová maska na tělo a obličej Ceano Cosmetics intenzivně vyživuje, omlazuje a tonizuje. O pleť pečuje díky svému 100% přírodnímu složení a zlepšuje vzhled i kvalitu pleti. Pokožka je po použití zářivá a na dotek hedvábná.

Maska navíc nádherně čokoládově voní. Obsahuje bambucké a kakaové máslo, hroznový olej, plody kakaovníku a slunečnicový olej. Tato přírodní másla a rostlinné oleje podporují regeneraci pleti a hloubkově ji vyživují. Kakaové máslo a kakaové boby jsou silné antioxidanty, které bojují proti předčasnému stárnutí. 

Pleťová maska je vhodná zejména pro suchou pokožku obličeje i těla. Je 100% přírodní, bez barviv, parfemace, aromat a vody.

Použití: Aplikujte masku na čistou a suchou pokožku lehkými pohyby rukou. Nechte 15-20 minut působit a papírovým či lépe látkovým ubrouskem otřete přebytečné množství. Poté opláchnětě pokožku vlažnou vodou. Používejte 2-3krát týdně. U velmi suché pokožky můžete použít menší množství masky a vetřít ji do pokožky bez nutnosti otírání a oplachování.

Skladování: Uchovávejte uzavřené za pokojové teploty. Ochraňte před přímým slunečním zářením.

Ostatní kategorie: Tělové masky

Typy pleti: normální pleť, suchá pleť

Typy pokožky: normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce: CITA LIETA Ltd, Braslas iela 29, LV 1084 Riga, Lotyšsko, www.ceano.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Fantazie / Anna 29. 5. 2016 12:51

Čokoládová maska je hutná a doporučuji místo kremu po saunování, pokožka je jemná a zvlhčená. Nádherná vůně!

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?