Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

Logona Color plus, příprava před barvením 150 ml

Logona Color plus, příprava před barvením 150 ml

Příprava před barvením Color Plus důkladně očišťuje a odmašťuje vlasy pomocí rostlinných složek, optimálně připravuje povrch vlasu na přijetí barvy. Výsledkem je intenzivnější a déletrvající barva.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Logona Color Plus důkladně očišťuje a odmašťuje vlasy od zbytků pěsticích a stylingových přípravků, lupů a ostatních nečistot. Obsahuje rostlinné složky s přirozeně čisticím efektem. Optimálně tak připravuje povrch vlasu na přijetí barvy. Výsledný barevný efekt je pak intenzivnější, vyrovnanější a déletrvající.

Obsažená zelená minerální zem má velkou absorbční schopnost. Váže na sebe nečistoty a vysušuje přebytečný maz. Do hloubky tak detoxikuje a čistí nejen vlasy, ale také pokožku hlavy. Přirozeně také posiluje vlasy, zaceluje jejich poškozenou strukturu a pomáhá je preventivně chránit před dalším poškozením.

Extrakt z březových lístků díky svým prokrvujícím účinkům na vlasovou pokožku zlepšuje dodávání živin ke kořínkům vlasů a tím i zkvalitňuje růst samotných vlasů a zabraňuje jejich předčasnému vypadávání. Zároveň dezinfikuje, působí mírně antibakteriálně, a zabraňuje tak množení bakterií, které způsobují tvorbu lupů.

Použití: Naneste na suché nebo mokré vlasy štětcem či hřebenem. Nechejte 10-15 minut působit a poté důkladně opláchněte.

Barva: neutrální

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese, D-31020 Salzhemmendorf Německo, www.logona-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?