Logona Color creme, indiánské léto 150 ml

Logona Color creme, indiánské léto 150 ml

  • Bez DPH 399 Kč

Rostlinná barva Color Creme v odstínu indiánské léto propůjčuje blond až hnědým vlasům přirozeně krásnou a dlouhotrvající barvu. Obsažené přírodní ingredience vlasy neničí, naopak o ně pečují.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Rostlinná barva Color Creme Logona v odstínu indiánské léto propůjčuje blond až hnědým vlasům přirozeně krásnou a dlouhotrvající barvu. Obsažené kvalitní přírodní ingredience vlasy neničí, naopak jim dopřávají výživnou péči. Barva nenarušuje přirozenou pigmentaci vlasů a nepoškozuje jejich strukturu jako chemické barvy. Právě díky kombinaci vaší individuální barvy spolu s rostlinnou barvou vznikne jedinečný a přirozeně vypadající barevný odstín.

Extrakt z heny vytváří na vlasech ochranný film a pomáhá napravovat strukturu poškozených a lámavých vlasů. Má také schopnost regulovat činnost mazových žláz vlasové pokožky, je tedy vhodný pro ošetření suchých i mastných vlasů. Henna přirozeně posilujezpevňuje a zabraňuje vypadávání. Heřmánek v kombinaci s červenou řepou vlasy lehce obarví, podporuje jejich přirozenou barvu a zároveň jim dodává zdravý lesk.

Výtažek z rozmarýnu osvěžuje mastnou pokožku hlavy a zároveň hydratuje suché délky vlasů. Zlepšuje prokrvení vlasové pokožky a tím omezuje zvýšené padání vlasů a zkvalitňuje jejich růst. Jeho protizánětlivé účinky přináší úlevu svědící a podrážděné pokožce. Dále obsažený jíl dodává vlasům větší objem od kořínků a pomáhá zmírňovat tvorbu lupů.

Použití: Rostlinnou barvu lze použít jak na suché, tak na mokré vlasy. Pokud jste před barvením použili lak nebo tužidlo na vlasy, doporučujeme vlasy umýt. Po tomto umytí nepoužívejte vlasový kondicionér nebo vlasovou kúru, protože pak by vlasy nemohly barvu správně přijmout. Barvu rozdělujte pravidelně pramen po prameni do vlasů. Nakonec překryjte vlasy přiloženou tepelnou čepicí a hlavu si omotejte ručníkem. Rostlinná barva může ve vlasech zůstat v rozmezí 15-120 minut, podle požadované sytosti odstínu. Po uplynutí doby působení důkladně opláchněte vlasy a umyjte je jemným šamponem.

Tip: Barva neobsahuje PPD.

Upozornění: Před použitím je vhodné si udělat test snášenlivosti na pokožce. Nepoužívejte na blond barvené vlasy. Nepoužívejte, pokud jste již měli alergickou reakci na jakoukoli jinou barvu na vlasy, pokud je vaše pokožka citlivá, podrážděná nebo poškozená.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Water, Distillet Spirits Of Organic Wheat1), Glycerin, Maltodextrin, Red Beet Extract, clay, Henna Extract, Chamomile Extract1), Sugar Alcohol, Sugar Surfactant, Xantan, Alginat, Rosemary Extract, Citric Acid, Essential Oils, Essential Oils Componets

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Sugar Alcohol, Citric Acid, Essential Oils, Essential Oils Componets

Barva: červená, hnědá, měděná

Konzistence: krémová

Obal: kovový

Přebal: papírový

Produktové řady: Logona Color Creme

Složení: bez alkoholu, bez parabenů, bez parfemace, bez silikonů, vhodné pro vegany

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese, D-31020 Salzhemmendorf Německo, www.logona-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Super / Barbora 18. 6. 2017 20:56

Barva splnila očekávání. Výsledná barva na tmavě blond základě je krásná přirozená zrzavá. Používá se snadno, nenechává skvrny na pokožce.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?