Superionherbs Cordyceps Housenice čínská, kapsle 90 ks

Superionherbs Cordyceps Housenice čínská, kapsle 90 ks

  • Značka: Superionherbs
  • Balení: 90 ks
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 861 Kč

Cordyceps se skládá jak z houby, která představuje rostlinnou říši, tak i z larvy, která pochází z říše živočišné. Přeloženo do dnešní mluvy je Cordyceps 2v1 a díky tomu účinně posiluje yang i yin.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Cordyceps Superionherbs se skládá jak z houby, která představuje rostlinnou říši, tak i z larvy, která pochází z říše živočišné. Přeloženo do dnešní mluvy je Cordyceps 2v1 a díky tomu účinně posiluje yang i yin. Nejefektivněji pak působí na ledvinovou esenci jing, což je nejdůležitější část našeho organismu odpovídající za stav těla, ducha i mysli.

Obrazně řečeno je ledvinová esence voskem naší svíčky života, která postupně a nezadržitelně hoří, ubývá a vyčerpává se.

Tradiční čínská medicína nabízí velmi málo prostředků, které by doplňovaly esenci ledvin jing. Cordyceps toto splňuje a vzhledem ke svým neobyčejným schopnostem regeneruje organismus vyčerpaný nemocemi, léky či fyzickou nebo duševní prací. Tablety Cordyceps jsou vhodné i pro zdravého člověka jako doplněk stravy udržující celostní zdraví organismu. Cordyceps nejen přispívá k dlouhověkosti, ale také zvyšuje kvalitu běžného života.

Cordyceps Superionherbs je pěstován v podmínkách simulujících podmínky přirozeného výskytu divokého Cordycepsu - teplota, rosný bod, nadmořská výška - a dosahuje díky tomu vysoké účinnosti.

Použití: Kapsle užívejte nejlépe ráno a večer na lačno.

Dávkování: 1-2 kapsle zapijte vlažnou nebo teplou tekutinou.

Upozornění: Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Cordyceps Housenice čínská, kapsle je součástí balení:

Detailní složení a vlastnosti

Složení: 500 mg Cordyceps CS-4 extract, Rostlinná kapsle

Obal: plastový

Příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění, nespavost a stres, posílení imunity, snížení hladiny cukru, stárnutí pleti a organismu, svalové napětí a křeče, únava, žlučník, játra a ledviny

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Výrobce: Pharmacopea Ltd., London, Pharmacopea s.r.o., Rybná 716, 110 00 Praha 1 Česká republika, www.superionherbs.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?