Nobilis Tilia Cypřiš 10 ml

Nobilis Tilia Cypřiš 10 ml

  • Bez DPH 156 Kč

Cypřiš pomáhá při nadměrném stresu a nervovém vypětí, působí lehce sedativně a eliminuje pocity nejistoty. Mírní příznaky premenstruačního syndromu a celkově urychluje průběh menstruace.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Éterický olej Cypřiš Nobilis Tilia má v aromaterapii uklidňující účinky na tělo i mysl. Pomáhá při nadměrném stresu a nervovém vypětí, působí lehce sedativně a eliminuje pocity nejistoty. Osvěžuje a dezinfikuje vzduch, usnadňuje dýchání při nachlazení. Je vhodný i při ženských problémech, mírní příznaky premenstruačního syndromu a celkově urychluje průběh menstruace.

Cypřiš má svěží lehce nasládlou dřevitou vůni s mírnými podtóny citrusových plodů. Jemná vůně má sedativní účinky, přináší dobrou náladu a působí antidepresivně. Posiluje nervy a podporuje sebedůvěru ve chvílích nejistoty. Působí skvěle antisepticky a dezodoračně, utišuje bolest a pomáhá při zánětech močového měchýře. Pro ženy je skvělý v průběhu menopauzy i před menstruací, zrychluje menstruační krvácení.

Příjemná vůně

Éterický olej s cypřišem Nobilis Tilia zahalí váš domov do smyslné dřevité vůně, která výborně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Díky citrusovému podtónu cypřišová esence navíc energizuje tělo i mysl a zároveň dodává dobrou náladu. Cypřiš můžete používat samostatně nebo jej smíchat s jinými éterickými oleji pro unikátní vůni.

Zklidnění pro vaši duši

Vůně cypřiše vám přinese uvolnění a zklidnění nejen v náročných obdobích. Jeho svěží vůně pomáhá harmonizovat psychiku a zmírňovat nepříjemné dopady stresu na lidský organismus. Zmírňuje pocit vnitřního napětí a pomůže vám se uvolnit a zapomenout na starosti běžného dne. Má mírné sedativní účinky, pomáhá při úzkostech a nervozitě a dopřeje vaší duši chvíli klidu.

Na ženské potíže

Vůně cypřiše může někdy působit až mužně, vězte však, že je určena především ženám. Kromě jiných účinků se cypřiš významně uplatňuje při ženských problémech. Cypřiš pomáhá vyrovnávat hormonální dysbalanci a zmírňuje vedlejší účinky hormonální nerovnováhy. Uleví vám při menstruačních bolestech a má příznivý vliv také při menopauze. Zároveň se uplatňuje i při opakovaných zánětech močových cest.

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Nepoužívejte při vysokém krevním tlaku a při epilepsii.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?