Energy Cytosan dual pack, kapsle 180 ks

Energy Cytosan dual pack, kapsle 180 ks

  • Bez DPH 1452 Kč

Kapsle Cytosan regenerují celý organismus díky obsahu humátů. Cytosan pozitivně ovlivňuje dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny a také dráhu řídící.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kapsle Cytosan Energy regenerují celý organismus díky obsahu humátů, vyskytujících se například v rašelině. Cytosan pozitivně ovlivňuje dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny a také dráhu řídící. Chrání buňky před působením volných radikálů, zpomaluje stárnutí organismu a podporuje zdraví kardiovaskulárního systému.

Směs organických sloučenin obsažených v kapslích napomáhá zdraví celého organismu, posiluje jeho imunitu a odolnost před virovými i bakteriálními infekcemi. Působí pozitivně při zánětlivých stavech dutiny ústní, hltanu, žaludku, ale i tenkého a tlustého střeva. Kapsle jsou vhodným potravinovým doplňkem při žaludečních a dvanácterníkových vředech, ale také artróze, artritidě a kloubních obtížích.

Cytosan podporuje léčbu zánětlivých projevů na pokožce, jako je akné, lupénka, nejrůznější ekzémy i alergie. Pozitivně působí i proti chronickému únavovému syndromu a nedostatku energie, pomáhá lépe se vyrovnat s nemocemi a brání jejich případnému návratu. Tělo regeneruje, posiluje a vyplavuje z něj škodlivé látky.

Dávkování: Dospělí a děti od 6 let užívají 1 kapsli denně, děti do 6 let 1/2 kapsle. Užívejte 2 - 4 týdny a poté udělejte týdenní pauzu.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 3 let.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Lignohumát draselný, Želatina, Silymarin, Kyselina jantarová, Brilantní modř FCF, Ponceau 4R, Chinolinová žluť, Žluť SY, Oxid titaničitý

Možné alergeny: Brilantní modř FCF, Chinolinová žluť, Žluť SY

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Cytosan / Pavlína 12. 5. 2014 20:28

Můj dotaz se týká Cytosanu..Kdo již ho využíval?Může podat jeho výsledky?Ráda bych jej vyzkoušela.Bude někdo znát ,odpovědi k tomuto výrobku?Neb společnost -ENERGY Group..Je ochotná k tomuto podat doporučení?

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.