Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Energy Cytosan

Energy Cytosan

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Kapsle Cytosan jsou tvořeny humáty získanými např. z rašeliny. Obsahují také silymarin z ostropestřce, který příznivě působí na činnost jater a imunitního systému.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kapsle Cytosan Energy obsahují vysoký podíl humátů získaných z rašeliny a hnědého uhlí. Dále v nich najdete také silymarin či kyselinu jantarovou. Cytosan je bohatým zdrojem vitaminů a minerálních látek. Pozitivně ovlivňuje činnost tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny.

Silymarin jsou účinné látky získané z ostropestřce mariánského. Ten je známý tím, že podporuje trávení a činnost jater. Kromě toho se podílí na udržení optimální hladiny krevního cukru, napomáhá ochraně buněk před oxidačním stresem a přispívá k normální činnosti imunitního systému.

Dávkování: Dospělí a děti od 6 let užívají 1 kapsli denně, děti do 6 let 1/2 kapsle. Užívejte 2-4 týdny a poté udělejte týdenní pauzu.

Upozornění: Doplněk stravy není vhodný pro děti do 3 let. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Očista organismu

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39 , 171 00, Praha 7, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?