Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Energy Cytosan

Energy Cytosan

Kapsle Cytosan jsou tvořeny humáty získanými např. z rašeliny. Obsahují také silymarin z ostropestřce, který příznivě působí na činnost jater a imunitního systému.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kapsle Cytosan Energy obsahují vysoký podíl humátů získaných z rašeliny a hnědého uhlí. Dále v nich najdete také silymarin či kyselinu jantarovou. Cytosan je bohatým zdrojem vitaminů a minerálních látek. Pozitivně ovlivňuje činnost tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny.

Silymarin jsou účinné látky získané z ostropestřce mariánského. Ten je známý tím, že podporuje trávení a činnost jater. Kromě toho se podílí na udržení optimální hladiny krevního cukru, napomáhá ochraně buněk před oxidačním stresem a přispívá k normální činnosti imunitního systému.

Dávkování: Dospělí a děti od 6 let užívají 1 kapsli denně, děti do 6 let 1/2 kapsle. Užívejte 2-4 týdny a poté udělejte týdenní pauzu.

Upozornění: Doplněk stravy není vhodný pro děti do 3 let. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Očista organismu

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39 , 171 00, Praha 7, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?