Energy Cytovet, kapsle 90 ks

Energy Cytovet, kapsle 90 ks

  • Bez DPH 863 Kč

Tobolky s detoxikačními schopnostmi napomáhají neutralizovat a odstraňovat toxiny z trávicího traktu a mají též pozitivní vliv na potíže pohybového aparátu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tobolky Cytovet EnergyVet jsou určeny pro domácí mazlíčky a mají výrazné detoxikační účinky. Díky svému složení napomáhá neutralizovat a odstraňovat škodlivé látky ze zažívacího systému a okolních tkání. Má rovněž pozitivní vliv při onemocnění kloubů či kostí. 

Tobolky Cytovet obsahují huminové kyseliny, kyselinu jantarovou a silymarin, a mají tak významné detoxikační účinky. Podílí se na odstraňování toxinů a volných radikálů z těla. Jsou vhodné i při artrózách či degeneraci kostí a kloubů. Dále mají také protizánětlivé účinky a lze je využít pro ošetření všelijakých zánětů či očištění ran.

Dávkování: Zvířatům do 2 kg podávejte 1 tobolku 1× denně, zvířatům od 2 do 50 kg 1-2 tobolky 2× denně a zvířatům nad 50 kg 1-2 tobolky na každých 50 kg hmotnosti 2× denně.

Upozornění: Nepřekračujte denní dávkování! Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu, poté opět pokračujte v podávání. Během užívání zajistěte dostatečný příjem pitné vody.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Lignohumát draselný, Želatina, Silymarin, Kyselina jantarová

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Produktové řady: EnergyVet

Zvířata: hlodavci, kočky, koně, psi

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?