Savon Du Midi Dárková sada mini mýdel 1 ks

Savon Du Midi Dárková sada mini mýdel 1 ks

Savon Du Midi Dárková sada mini mýdel 1 ks

Značka: Savon Du Midi
Balení:
159
Momentálně vyprodané na e-shopu
Praha, OC DBK > 3 ks / Praha, Karlín > 1 ks

Mix mini mýdel Savon du Midi v dárkové sadě (4x20g) potěší a překvapí. Mýdla jsou vyrobena z olivového, kokosového a palmového oleje. Různobarevné mýdlové kostičky osvěží šedivý den.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu3
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Mix mini mýdel Savon di Midi v dárkové sadě potěší a překvapí. Mýdla jsou vyrobena z olivového, kokosového a palmového oleje. Mýdla provoní váš šatník, pokud je strategicky rozmístíte mezi prádlo do šuplíků a skříní. Skvěle poslouží na dovolené, kde oceníte malé balení mýdla.

4 barvy - 4 různé parfemace: Lemongrass - citronová tráva, Lavender - levandule, Pine - borovice, Rose - růže

Výroba mýdel z rostlinných olejů má ve Středomoří velkou tradici, především v Marseille a Provence na jihu Francie. První recepty na rostlinná mýdla jsou staré více než 4000 let. Jako základní ingredience pro tvorbu mýdla se mísily rostlinné oleje s potašem (uhličitanem draselným). Francie se stala centrem výroby mýdel už před mnoha staletími. Zkuste tradiční rostlinné mýdlo vyrobené s láskou a péčí.

„Midi je tam, kde rostou olivovníky.“

Toto jednoduché a jasné prohlášení vyslovil francouzský botanik Louis Emberger. Olivový olej je základem nejznámějších francouzských mýdel typu „Savon de Marseille“. Důležitý obchod s mýdly v zemi oliv dobře vzkvétal. První mýdlová továrna produkující známé „Savon de Marseille“ byla založena v Marseille v roce 1578. Dnes se mýdla vyrábějí z olivového, palmového a kokosového oleje. Tyto oleje se míchají se sodou a poté vaří v obrovských kotlích při 120°C po několik dní. Následuje proces proplachování se slanou vodou. Než se mýdlo začne krájet na bloky, substance potřebuje 48 hodin vysychat.

Použití: Mýdlo napěňte v dlaních s troškou vody, naneste na pokožku a smyjte.

Tip: Roztomilá dárková sada různobarevných voňavých mýdel je skvělá jako nečekaný dárek nebo jako mýdlo do hostinského pokoje.

Dárková sada mini mýdel je součástí balení:

Dárková sada mini mýdel obsahuje produkty:

Savon du Midi, to je tradiční provensálská společnost nabízející jemná mýdla plná rostlinných olejů z francouzských luhů a hájů. Mýdla jsou vyráběna bez živočišných složek a pyšní se neodolatelnými vůněmi čistých esenciálních olejů.

Výrobce: Savon Du Midi, Bd. de la Lironde 1005 , F-34980, Montferrier-sur-Lez, Francie

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu3

Klasika v přírodním kabátě - přírodní tuhá mýdla

První krok? Kupte mýdlo!

Tuhé mýdlo na patero způsobů

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.