English Tea Shop Dárková sada slon, bílé čaje a bezinka

English Tea Shop Dárková sada slon, bílé čaje a bezinka

  • Značka: English Tea Shop
  • Balení: 60 ks, 90 g
  • Hodnocení:
  • Info:Zboží je dočasně nedostupné.

Dárková sada obsahuje plechovku s nápaditou dekorací slona a kvalitní bílý čaj ze Srí Lanky. Je vhodná jako dárek pro všechny milovníky kvalitního čaje. Obsahuje celkem 60 nálevových sáčků.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dárková sada English Tea Shop obsahuje plechovku s dekorací slona a kvalitní bílý čaj ze Srí Lanky. Je vhodná jako dárek pro všechny milovníky kvalitního čaje. Obsahuje celkem 60 nálevových sáčků.

Bílý čaj je ten nejsladší a nejlehčí z čajů. Čajové lístky jsou sklízené ještě před tím, než se zcela otevřou a poupata čaje jsou stále pokryta jemným bílým chmířím. Základem tohoto čaje je čistý cejlonský bílý čaj, který je vypěstován a zpracován dle tradičních čínských metod na svazích centrálního pohoří Srí Lanky v nadmořské výšce cca 1600 m.

Bílý čaj (Camelia Sinensis) byl konzumován po staletí jako povzbuzující a inspirativní nápoj. Číňané velmi dobře znali léčivé přínosy zeleného a bílého čaje již od pradávných časů a používali je k léčbě čehokoli od bolestí hlavy po deprese. Díky velkému podílu antioxidantů chrání bílý čaj před předčasným stárnutím organismu.

Dárková plechovka vychází svým designem z tradičních slavností na Srí Lance. Typická velkolepá slavnost Esala Perahera je plná elegantních kostýmů, tanců a překrásně dekorovaných slonů. Právě překrásně vyzdobení sloni patří k největším atrakcím těchto slavností. Slavnostní oděvy jsou přenesy do barvitého designu plechovky, která vás přenese do vzdálených exotických krajin.

Příprava: Vhoďte jeden sáček do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte vyluhovat 1-2 min. Oslaďte dle libosti. Udělejte si pohodlí a relaxujte u šálku výtečného čaje.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bílý čaj, Citronová tráva, Bezový květ, Kousky borůvek, Příchuť borůvek

Možné alergeny: Citronová tráva

Obal: kovový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?