Ceano Cosmetics Dárkový set kuliček do koupele Mystery duo set 2 ks

Ceano Cosmetics Dárkový set kuliček do koupele Mystery duo set 2 ks

Dárkový set dvou kuliček do koupele potěší všechny milovníky překvapení. Obsahuje náhodný výběr kuliček, které zpříjemní koupel a potěší pokožku celého těla.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: Uvedená fotografie je pouze ilustrační.

Pokud hledáte drobný dárek, který potěší, sáhněte po Dárkovém setu kuliček do koupele od Ceano Cosmetics. Kuličky promění pravidelnou koupel v příjemný zážitek a budou pečovat nejen o vaši pokožku, ale zároveň políbí všechny vaše smysly. Jsou zabalené do jednoduché papírové krabičky.

Mystery Duo set obsahuje dvě kuličky do koupele. A jaké přesně? To zjistíte až ve chvíli, kdy balíček rozbalíte. Ceano set je tedy ideálním dárečkem pro ty, kdo milují překvapení. Krémová kulička do koupele obsahuje množství přírodních másel, esenciální oleje a sušené květiny či kousky ovoce. Spojení mandlového oleje, bambuckého a kakaového másla zanechá pokožku božsky jemnou. Podpoří její regeneraci a současně ji ochrání před vysušením.

Použití: Kuličku vhoďte do teplé vody ve vaně a počkejte, dokud se nerozpustí. Krémovou kuličku můžete použít i ve sprše. Stačí ji napěnit jako tuhé mýdlo a pěnu nanést na vlhkou pokožku.

Výrobce: CITA LIETA Ltd, Braslas iela 29, LV 1084 Riga, Lotyšsko, www.ceano.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?