Govinda Datlové cukroví s acai 120 g

Govinda Datlové cukroví s acai 120 g

Skladem > 10 ks

Datlové cukroví s acai má osvěžující ovocnou chuť s lehce nakyslými tóny. Cukroví v sobě spojuje pouze sušené plody bez přídavku cukru, a je tak zdravou svačinkou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Datlové cukroví Govinda s acai má osvěžující ovocnou chuť s lehce nakyslými tóny. Cukroví v sobě spojuje pouze sušené plody bez přídavku cukru a dalších aditiv, je tak zdravým mlsáním, kdykoliv máte chuť na sladké, a zároveň poslouží jako lehká svačinka. Cukroví si můžete dopřát jen tak, ale je skvělé i v kombinaci s neochuceným jogurtem.

Datlové cukroví má přirozeně sladkou chuť díky obsaženému sušenému ovoci a ořechům. Právě datle a meruňky dodávají skvělou medově sladkou chuť, zároveň jsou zdravé a bohaté na množství minerálních látek a vitaminů.

Datle se skvěle doplňují s jemnými mletými mandlemi a nakyslými bobulemi acai, které jsou kromě výtečné chuti také zdravé. Acai jsou plné vitaminů, antioxidantů a vlákniny, Společně s datlemi spolehlivě zasytí, zaženou malý hlad a zasytí. Datlové cukroví je tak skvělou chuťovkou i zdravou svačinkou, když máte chuť na něco sladkého a zároveň zdravého.

Výrobce: Govinda Natur GmbH, Dieselstrasse 13 A, 67141 Neuhofen Německo, http://www.govinda-natur.de/

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Datle1), Mleté zemní mandle1), Meruňky1), Mandle1), Acai prášek1) (3 %) , Pomerančový olej1), Malinový prášek1)

1) Ekologické zemědělství

Obal: plastový

Přebal: papírový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?