Prohlédněte si vaše seznamy přání

Govinda Datlové cukroví s mandlemi Chufa, Bio 120 g

Govinda Datlové cukroví s mandlemi Chufa, Bio 120 g

Datlové cukroví s mandlemi Chufa přináší neobvyklou exotickou kombinaci sladkého ovoce, vše oslazené pouze agávovým sirupem a ovoněné citronem. Poslouží jako svačinka i chutné zobání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Datlové cukroví s mandlemi Govinda Chufa přináší neobvyklou exotickou kombinaci sladkého ovoce, vše oslazené pouze agávovým sirupem a ovoněné citronem. Díky kvalitním surovinám má cukroví skvělou chuť, zasytí, zažene chuť na sladké. Poslouží vám tak jako malá svačinka i zobání ve chvílích, kdy vás honí mlsná.

Ovocné cukroví Chufa má neobvyklou chuť díky spojení sušených datlí, ananasu a zemních mandlí. Datle dodávají přirozeně sladkou medovou chuť a zároveň jsou bohaté na množství vlákniny a minerálních látek. Lehce nakyslý ovocný ananas skvěle doplňuje datle, vyrovnává jejich sladkost a dodává cukroví lehce štiplavé tóny.

Datlové cukroví je navíc přislazeno agávovým sirupem a ovoněno citronovým olejem, která umocňuje letní ovocnou chuť i vůni. Cukroví si můžete užít jako malou svačinku jen tak nebo v kombinaci třeba s jogurtem, zasytí a poslouží i jako zobání k televizi nebo když máte chuť na sladké. 

Výrobce: Govinda Natur GmbH, Dieselstrasse 13 A , 67141, Neuhofen, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?