Govinda Datlovo-jablečné cukroví s chia semínky, Bio 120 g

Govinda Datlovo-jablečné cukroví s chia semínky, Bio 120 g

Skladem 1 - 2 ks

Datlovo-jablečné cukroví s chia semínky má osvěžující chuť díky kombinaci sušeného ovoce. Cukroví v sobě spojuje pouze sušené plody bez přídavku cukru, je tak výbornou chuťovkou i energetickou svačinkou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Datlovo-jablečné cukroví Govinda s chia semínky má osvěžující chuť díky kombinaci sušeného ovoce. Cukroví v sobě spojuje pouze sušené plody bez přídavku cukru a dalších aditiv, je tak vhodnou alternativou, když máte chuť na sladké, a zároveň poslouží jako lehká svačinka. Cukroví si můžete dopřát jen tak, ale je skvělé i v kombinaci s neochuceným jogurtem.

Datlovo-jablečné cukroví má přirozeně sladkokyselou chuť díky obsaženému sušenému ovoci. Datle dodávají skvělou medově sladkou chuť, zároveň jsou bohaté na vitaminy a minerály. O příjemnou nakyslost se postarají sušená jablka společně s citronovým olejem. Cukroví je navíc obohaceno o chia semínka a prášek z plodů baobabu. Obě dvě superpotraviny jsou bohaté na vlákninu i vitaminy, podporují optimální trávení a samozřejmě skvěle chutnají.

Výrobce: Govinda Natur GmbH, Dieselstrasse 13 A, 67141 Neuhofen Německo, http://www.govinda-natur.de/

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Sušená jablka1) (45 %) , Datle1), Zahuštěná jablečná šťáva1), Chia semínka1) (2 %) , Naklíčená pohanka1), Citronový olej1), Prášek z baobabu1)

1) Ekologické zemědělství

Obal: plastový

Přebal: papírový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?