Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

Batex Deka jednostranná prodloužená z vlněného včesu, 104

Batex Deka jednostranná prodloužená z vlněného včesu, 104

Jednostranná prodloužená deka z vlněného včesu je výborným společníkem pro chladné zimní i horké letní noci. Z jedné strany báječně hřeje, z druhé strany příjemně chladí. Má prodlouženou délku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jednostranná prodloužená deka z vlněného včesu od firmy Batex je výborným společníkem pro chladné zimní i horké letní noci. Z jedné strany báječně hřeje, z druhé strany příjemně chladí. Má prodlouženou délku a je tak přímo na míru dělaná všem vysokým lidem, kterým neustále táhne na nohy, nebo těm co se rádi pořádně zachumlají a užívají si spoustu prostoru pod přikrývkou.

Jednu stranu deky tvoří ovčí vlna vetkávaná do úpletu v přírodní barvě. Ovčí vlna je dokonalý přírodní materiál. Má výbornou výhřevnost, ale zároveň se přizpůsobuje okolním teplotám, takže se pod dekou nezpotíte a nehrozí ani zapaření pokožky. Každé vlněné vlákno je navíc obaleno ovčím tukem lanolinem, jenž  jej chrání před poškozením a navíc má blahodárné účinky na lidskou pokožku.

Když vám bude velké horko, deku si můžete otočit a ochladit se přírodní bavlnou tkanou do damaškového vzoru. Použitý druh bavlny je velmi jemný, nedráždí ani jemnou dětskou pokožku, naopak ji příjemně chladí a hladí. Deku lze velmi jemně prát v ruce na 30 °C. Do vody přidejte prací prostředek s lanolinem, který deku vypere a zároveň ošetří.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Barva: smetanová

Lůžkoviny - povrchový materiál: damašek, vlněný včes

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: