My White Secret Denní a noční bělící zubní pasty 2 x 65 ml

My White Secret Denní a noční bělící zubní pasty 2 x 65 ml

Sada obsahuje denní pastu pro dokonale čisté zuby a svěží dech, ale i noční pastu s bělicím účinkem. Obě jsou plné přírodních ingrediencí, a navíc jsou vhodné i pro citlivé zuby.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sada My White Secret obsahuje Denní a noční bělicí zubní pastu. Obě byly vyvinuty ve spolupráci s dentisty tak, aby zubům i celé ústní dutině nabídly co nejlepší možnou péči. Pasty jsou plné účinných přírodních ingrediencí, jsou vhodné i pro citlivé zuby a jejich složení je navrženo tak, aby se obě ideálně doplňovaly. Denní pasta příjemně osvěžuje dech, noční zase pomáhá z chrupu odstranit nežádoucí pigmentaci.

Denní pasta (v bílém obalu) obsahuje xylitol, šetrné tenzidy či křemík, díky čemuž zuby zanechá čisté a hladké, současně posílí jejich sklovinu, a navíc osvěží váš dech díky éterickému oleji z máty peprné. Přidaný výtažek z granátového jablka pak vyniká svými antioxidačními účinky. Noční pasta má podobné složení jako ta denní, ale je navíc obohacená o aktivní uhlí, které zuby zbaví zabarvení od kávy, čaje nebo cigaret.

Použití: Malé množství pasty naneste na kartáček a zuby pečlivě vyčistěte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?