Prohlédněte si vaše seznamy přání

My White Secret Denní a noční bělící zubní pasty 2 x 65 ml

My White Secret Denní a noční bělící zubní pasty 2 x 65 ml

Sada obsahuje denní pastu pro dokonale čisté zuby a svěží dech, ale i noční pastu s bělicím účinkem. Obě jsou plné přírodních ingrediencí, a navíc jsou vhodné i pro citlivé zuby.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sada My White Secret obsahuje denní a noční bělicí zubní pastu. Obě byly vyvinuty ve spolupráci s dentisty tak, aby zubům i celé ústní dutině nabídly co nejlepší možnou péči. Pasty jsou plné účinných přírodních ingrediencí, jsou vhodné i pro citlivé zuby a jejich složení je navrženo tak, aby se obě ideálně doplňovaly. Denní pasta příjemně osvěžuje dech, noční zase pomáhá z chrupu odstranit nežádoucí pigmentaci.

Denní pasta (v bílém obalu) obsahuje xylitol, šetrné tenzidy či křemík, díky čemuž zuby zanechá čisté a hladké, současně posílí jejich sklovinu, a navíc osvěží váš dech díky éterickému oleji z máty peprné. Přidaný výtažek z granátového jablka pak vyniká svými antioxidačními účinky. Noční pasta má podobné složení jako ta denní, ale je navíc obohacená o aktivní uhlí, které zuby zbaví zabarvení od kávy, čaje nebo cigaret.

Britská značka My White Secret se specializuje na zubní bělicí přípravky, které mají přírodní složení, ale zároveň jsou velmi efektivní. Jejich použití je tak bezbolestné a vhodné i pro ty nejcitlivější zuby. Výrobky nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné pro vegany.

Použití: Malé množství pasty naneste na kartáček a zuby pečlivě vyčistěte.

Výrobce: My Secret Ventures LTD, 90 St Pancras Way , NW1 9DQ, London, Velká Británie

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?