Santé Denní fluid intenzivní, Ageless 30 ml

Santé Denní fluid intenzivní, Ageless 30 ml

Intenzivní denní fluid proti vráskám viditelně redukuje drobné linky a vrásky, hydratuje pleť do hloubky a zároveň zlepšuje její pružnost. Černý bez společně s kyselinou hyaluronovou pleť osvěžuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Intenzivní denní fluid Santé proti vráskám viditelně redukuje drobné linky a vrásky, hydratuje pleť do hloubky a zároveň zlepšuje její pružnost a osvěžuje ji. Díky efektivnímu složení tvořenému extraktem z černého bezu, extraktem z ibišku a kyselinou hyaluronovou fluid zaručí pleti dokonalou výživu a péči.

Denní fluid obsahuje extrakt z černého bezu a ibišku, jejichž kombinace zajistí zjemnění posílení pokožky, zvyšuje její odolnost, uzamyká v pokožce hydrataci a podporuje přirozenou obnovu buněk. Kyselina hyaluronová se postará o redukci jemných linek a vrásek a zároveň pomáhá předcházet vzniku nových.

Fluid kombinuje směs kokosového, sojového, olivového a slunečnicového oleje, čímž je zajištěna dokonalá výživa pleti. Kokosový olej aktivně regeneruje pokožku a chrání ji před podrážděním. Olivový olej pronikne do hloubky pokožky, kde váže vlhkost a zlepšuje elasticitu a obranyschopnost pleti.

Použití: Malé množství fluidu vetřete každé ráno do pokožky a nechte vstřebat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?