Mádara Denní krém, Advanced Anti-Aging 50 ml

Advanced Anti-Aging Day Cream

Mádara Denní krém, Advanced Anti-Aging 50 ml

Advanced Anti-Aging Day Cream

Denní krém Time Miracle Day Advanced Anti-Aging je určený pro stárnoucí pokožku. Opravuje strukturu DNA pokožky, zabraňuje poškození vlivem prostředí a stimuluje produkci proteinů podporujících elasticitu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Denní krém Mádara Time Miracle Day Advanced Anti-Aging je určený pro stárnoucí pokožku. Opravuje strukturu DNA pokožky, zabraňuje poškození vlivem prostředí a stimuluje produkci proteinů podporujících elasticitu. 

Vrásky jsou po používání krému méně hluboké a pokožka je ohebnější a pevnější, což potvrdily i dermatologické testy. Unikátní formule krému neobsahuje vodu, jež je nahrazena březovou šťávou a komplexem Galium7, který obnovuje buňky a je tvořen extraktem ze svízelu syřišťového (lotyšsky zvaného mádara) a dalšími aktivními severskými rostlinami.

Péče z lotyšské přírody

Denní krém Mádara je jedním z oblíbených produktů této lotyšské značky, která je velice populární u celé řady žen, ale i mužů. Krém obsahuje kvalitní přírodní výtažky, které pocházejí z čisté a neposkvrněné lotyšské přírody. Jeho složení je dokonale vyvážené a tvořené tak, aby vyhovovalo širokému spektru různých typů pleti, včetně pleti citlivé.

Řada Time Miracle

Řada kosmetiky proti vráskám Time Miracle značky Mádara byla vyvinuta po tříletém výzkumu ve spolupráci s dermatologickou klinikou a laboratoří na Lotyšské univerzitě. Produkty této řady mají koncentrované složení, neobsahují silikony, ale stále dokonale vyhlazují pleť. Struktura a složení produktů je postavena na malých molekulách frakcí bylinných olejů a biopolymerů, které se okamžitě vstřebávají a vyhlazují pleť. Účinnost produktů byla ověřena testováním in vivo a in vitro.

Řada Time Miracle se skládá z produktů, které jsou určeny pro ženy starší třiceti let a účinně chrání pleť. Předchází jejímu předčasnému stárnutí, snižují už vzniklé známky ochabování i stárnutí pleti a již vzniklé vrásky jsou po čase méně patrné.

Pečující ingredience

Základem denního krému jsou kvalitní přírodní ingredience, které pokožce zajistí potřebnou hydrataci a dokonalou péči. Krém je bohatý na březovou šťávu, která pokožku krásně zjemní a postará se o pořádnou dávku hydratace, zatímco kombinace extraktů ze severských bylinek pokožku zpevní, zvýší její odolnost a učiní ji nejen na pohled mladší a rozjasněnou.

Zpomalení stárnutí pleti

Denní krém díky svému jedinečnému složení dokáže stimulovat produkci kolagenu v pokožce a tím zajistit její pevnost a elasticitu. Navíc chrání pleť před negativními vnějšími vlivy i působením volných radikálů a tím i proti předčasnému stárnutí a vzniku vrásek. Vrásky jsou při pravidelném používání krému méně patrné a pokožka je mnohem pružnější.

Použití: Naneste ráno na očištěnou pleť, vmasírujte do pleti a nechte vstřebat.

Tip: Krém můžete zkusit nejdříve ve vzorku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?