Le Chaton Denní krém Agilé Jour K, Doré 30 g

Le Chaton Denní krém Agilé Jour K, Doré 30 g

  • Značka: Le Chaton
  • Balení: 30 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Nový denní krém proti vráskám je vhodný především pro anti-ageing péči o citlivou pleť a pro péči o pleť se sklonem k tvorbě žilek. Navrací jí vitální rovnováhu a zvyšuje její odolnost vůči působení volných radikálů a slunečního záření. Dodává pleti jemnost, svěží vzhled a zpomaluje stárnutí. certifikáty: vhodné pro: zralou pleťkonzistence: krémovábarva: bílábalení: plastový obalproduktová řada:

Nový denní krém proti vráskám je vhodný především pro anti-ageing péči o citlivou pleť a pro péči o pleť se sklonem k tvorbě žilek. Navrací jí vitální rovnováhu a zvyšuje její odolnost vůči působení volných radikálů a slunečního záření. Dodává pleti jemnost, svěží vzhled a zpomaluje stárnutí.

certifikáty:
vhodné pro: zralou pleť
konzistence: krémová
barva: bílá
balení: plastový obal

produktová řada: DORÉ
* intenzivní omlazující péče
* téměř nutnost pro zralou pleť nad 45 let
* pro mladší pleť funguje jako účinná prevence
* výrobky této řady získaly BIO certifikát pro svůj více než 80% podíl bio/organických složek

použití: Malé množství krému rozetřete jemnými pohyby a poklepy na jednotlivé části obličeje i okolo očí. Krém se rychle vstřebá do pokožky. Doporučujeme používat i další produkty z řady Doré.
složení: Aqua, Isostearyl Isostearate, Isopropyl Plmitate, Octyl Stearate, Cetyl Alcohol, Caprate Butyrum, Glycerin, Propylene Glycol, Goat Lactis Proteinum Powder, Butylene Glycol, Triticum Sativum Germ Oil, Sodium Lactate, Glycerin Monolaurate, Caprae Lac Powder, Dimethicon, Ascorbyl Palmitate, Ascorbyl Diisopalmitate, Lonicera Japonica, Lonicera Caprifolium, Tocopheyl Acetate, Isopropyl Myristate, Alfa Lipoic Acid, Arnica Montana, Xanthan Gum, Urea, Camellia Sinensis, Aesculus Hippocastanum, Sodium PCA, Sodium Carboxymethyl Glucan, Disodium EDTA, Olive Leaf Extract, Sodium Hyaluronate

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Selektivní kosmetika Le Chaton je určena pro náročného zákazníka. Značka Le Chaton má vyšší cíl, a sice působit v hlubších vrstvách pokožky, zpomalovat její stárnutí a zároveň z ní zametat již viditelné stopy času, tedy zajišťovat tak zvanou anti-ageing péči. Účinné látky, které patří k tzv. high-tech, se dovážejí od renomovaných světových firem Biotech Marine (mořské řasy, Francie), Provital a Lipotec (rostlinné extrakty a mořský plankton, Španělsko) a je pro ně charakteristická vysoká účinnost a často okamžitý efekt.
Kosmetika Le Chaton a La Chevre bývala spojována s firmou orientovanou na chov koz a výrobu produktů z kozího mléka. To však patří minulosti. Dnes produkuje tato firma, česká společnost Kosmetika Capri, pouze kosmetiku. Před více než deseti lety, v roce 1995, dalo třináct odborníků z oblasti zemědělství hlavy dohromady a rozhodli se, že na Dobříšsku vybudují velkou, prosperující kozí farmu. Představovali si, že budou chovat kozy a vyrábět z jejich mléka sýr a také kosmetiku. Tuto představu dokázali realizovat jeden rok, déle jim to bohužel nedovolila situace v zemědělství, která byla (a je) z hlediska ekonomiky podstatně složitější než v jakémkoliv jiném oboru. Firma nezvládla financovat tak širokou výrobní základnu ani pořádnou reklamu, kterou kosmetické produkty bezesporu potřebují. Všechno dohromady zkrátka nešlo. Po roce tedy firma ukončila zemědělskou výrobu a ve spolupráci se specialisty v oblasti vývoje kosmetiky se zaměřila pouze na výrobu kosmetiky.
Potřebné produkty, sušenou syrovátku, tuk a tvaroh z kozího mléka přitom nakupuje od českých, slovenských i holandských dodavatelů. Protože výroba přípravků značky Le Chaton vychází z přírodních zdrojů, kterými jsou především produkty z kozího mléka, a z vědomostí i zkušeností našich předků, nemá tato kosmetika v Evropě více méně konkurenci.
Proč právě kozí mléko? Protože obsahuje účinné látky známé jako ceramidy, lipozomy, koenzym Q10 a AHA kyseliny, minerální látky (vápník, fosfor, hořčík a draslík) i vitaminy skupiny B a vitamin A. Ve své základní formě však není kozí mléko tak účinné, jako když se rozdělí na syrovátku, tuk a tvaroh. Pro kosmetické účely jsou vhodné především dvě složky kozího mléka, a sice syrovátka a tuk. Bílkovinná část syrovátky podporuje hydrataci pokožky a zabraňuje jejímu vysušování. AHA kyseliny se zase podílejí na prokrvení kůže, regulaci její látkové výměny a obnovy horní vrstvy, aktivují její regenerační procesy. Tuk z kozího mléka je ideálním transportním prostředkem živin do hlubokých vrstev pokožky. Kromě toho pleť dokonale zvláčňuje a chrání před nepříznivými vlivy prostředí.

kontakt na výrobce:
Kosmetika Capri s.r.o.
Čím 97
262 03 Nový Knín
www.lachevre.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: