Benecos Denní krém 50 ml

Benecos Denní krém 50 ml

  • Značka: Benecos
  • Balení: 50 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Benecos Denní krém byl vytvořen na vodním základě, díky tomu se rychle vsakuje, nezatěžuje pleť a je ideálním podkladem pro makeup každého dne. Navíc krém obsahuje i slunečnicový a mandlový olej, které pleť dostatečně vyživují a hydratují. Přidané květinové a ovocné v&yacu

Benecos Denní krém byl vytvořen na vodním základě, díky tomu se rychle vsakuje, nezatěžuje pleť a je ideálním podkladem pro makeup každého dne. Navíc krém obsahuje i slunečnicový a mandlový olej, které pleť dostatečně vyživují a hydratují. Přidané květinové a ovocné výtažky zase o pokožku pečují a dodávají krému jemnou vůni.

Benecos Denní krém určitě vyzkoušejte. Jeho přírodní složení hydratuje, vyživuje a pečuje o pokožku. Každé ráno aplikujte malé množství krému, zhruba o velikosti hrášku na čistou a tonizovanou pleť, nechte vsáknout a teprve poté pokračujte s makeupem.

Krém neobsahuje silikony, parabeny ani ropné deriváty.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Typy pleti: normální pleť, suchá pleť

Výrobce: Cosmondial GmbH & Co. KG, Amirastr. 34a, D-63743 Aschaffenburg Německo, tel: +49 6028 / 9 778 555, www.benecos.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?