Logona Denní krém, Bio Aloe 40 ml

Logona Denní krém, Bio Aloe 40 ml

Denní krém s Aloe vera má za úkol podporovat hydrolipidní film na povrchu pokožky. Dodává dostatečnou vlhkost a chrání před nepříznivými vlivy okolního prostředí. Poslouží i jako podklad pod make-up.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Denní krém s Aloe vera Logona má za úkol podporovat hydrolipidní film na povrchu pokožky, obzvlášť té jemné a citlivé. Dodává dostatečnou vlhkost a chrání před nepříznivými vlivy okolního prostředí. Díky lehké nelepivé konzistenci poslouží i jako podklad pod make-up.

Speciální konzistence denního krému se okamžitě a beze zbytku vstřebává. Aloe vera hloubkově hydratuje pleť během dne a podporuje regeneraci, zatímco kombinace účinných látek proniká do pleti a podporuje její obranyschopnost, vyrovnávají pocity napětí a harmonizují pokožku. Pleť je po použití vyrovnaná, uvolněná a elastická.

Výtažky se zeleného čaje jsou velmi silným antioxidantem, chrání pleť proti volným radikálům a předchází jejímu předčasnému stárnutí. Další rostlinné výtažky a vzácné oleje podporují regeneraci a hydrataci pleti. Extrakty z heřmánku a lilie přispívají ke zvýšené odolnost pleti. Krém vpravuje do pleti aktivní účinné a pěstící látky, které jsou speciálně určeny pro citlivý typ pleti.

Použití: Malé množství krému aplikujte jemně každé ráno na čistou a suchou pleť obličeje, krku a dekoltu.

Tip: Vyzkoušejte i noční péči s Aloe vera od značky Logona.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?