Mastic spa Denní krém, Bio Eco 50 ml

Hydra Day Cream

Mastic spa Denní krém, Bio Eco 50 ml

Hydra Day Cream

Denní krém Mastic and Vanilla Hydra Day Mastic Spa osvěžuje mladou pokožku. Přírodní výtažek z jinanu dvoulaločného a zeleného čaje působí proti vysušování pokožky, a udržuje tak stabilitu mezibuněčné hydratace. Současně meruňkový olej, bohatý na glykosidy a amygdalin, zvláčňuje pokožku a udržuje ji přirozeně pružnou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Denní krém Mastic and Vanilla Hydra Day Mastic Spa osvěžuje mladou pokožku. Přírodní výtažek z jinanu dvoulaločného a zeleného čaje působí proti vysušování pokožky, a udržuje tak stabilitu mezibuněčné hydratace. Současně meruňkový olej, bohatý na glykosidy a amygdalin, zvláčňuje pokožku a udržuje ji přirozeně pružnou.

Antioxidační účinky mastichy a vitaminu E zanechávají pokožku mladou a pevnou. Liftesence, bohatá na polysacharidy, poskytuje okamžitý liftingový efekt a sojový olej pokožku zklidňuje a zanechává sametově jemnou a hebkou.

Přírodní hydratační krém obsahuje aktivní ingredience, které o mladou pleť pečují a hydratují ji. Neobsahuje silikony, parabeny, minerální oleje ani další ropné deriváty.

Použití: Krém je vhodný pro každodenní použití. Aplikujte na čistou pleť a na oblast krku a dekoltu. Vyhněte se okolí očí.

Upozornění: Skladujte krém mimo dosah dětí. Pokud se vyskytne podráždění, konzultujte svého lékaře.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?