La Chévre Denní krém Cellfresh K jahoda, SymBio 30 ml

La Chévre Denní krém Cellfresh K jahoda, SymBio 30 ml

  • Značka: La Chévre
  • Balení: 30 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Lehká, dobře roztíratelná emulze s bohatým obsahem čerstvých buněk jahod, obsahuje intenzivní hydratační a vitamínové složky. Chrání pleť před škodlivým slunečním a světelným zářením, má detoxifikační a adstringentní účinky. Při kontaktu čerstvých rostlinných buněk s kůží dojde k narušení jejich buněčných membrán a uvolnění aktivních látek přímo v místě působení. Buňky získané z jahodníku jsou nos

Lehká, dobře roztíratelná emulze s bohatým obsahem čerstvých buněk jahod, obsahuje intenzivní hydratační a vitamínové složky. Chrání pleť před škodlivým slunečním a světelným zářením, má detoxifikační a adstringentní účinky. Při kontaktu čerstvých rostlinných buněk s kůží dojde k narušení jejich buněčných membrán a uvolnění aktivních látek přímo v místě působení. Buňky získané z jahodníku jsou nositeli vysokého obsahu hořčíku a vápníku a mají intenzivní hydratační účinek. Protein a tuk kozího mléka tvoří přírodní antioxidační a vitalizující systém s omlazujícími účinky. Pupalkový olej je zdrojem esenciálních mastných kyselin, které zlepšují kvalitu pleti. Olej ze semínek růží obsahuje mastné kyseliny důležité pro hebkost, jemnost a pružnost pleti.

certifikáty:
vhodné pro: všechny typy pleti
konzistence: krémová
barva: bílá
balení: plastový obal

produktová řada: SYMBIO
* určena pro dodání energie pokožce
* základ je utvořen směsí kozího mléka, tuku, syrovátky a olivového oleje
* obsahuje výtažky léčivých rostlin, které aktivují přirozenou regeneraci pokožky a posílení imunity
* výrobky této řady získaly BIO certifikát pro svůj více než 80% podíl bio/organických složek

použití: Malé množství krému rozetřete jemnými pohyby a poklepy na jednotlivé části obličeje i okolo očí. Krém se rychle vstřebá do pokožky. Doporučujeme používat i další produkty z řady SymBio.
složení: Aqua, Isopropyl Palmitate, Isostearyl Isostearate, Fragaria Vesca Fruit Extract, Glyceryl Stearate, Butylene Glycol, Rosa Moschata Oil, Oenothera Biennis Oil, Cetyl Alcohol, Caprate Butyrum, Glyceryl Laurate, Caprae Lac Powder, Goat Lactis Proteinum Powder, Dimethivcone, Hydrogenated Olea Europea Oil, Olea Europea Oil, Olea Eurpea Unsaponifiables, Glyceryl, Ascorbyl Palmitate, Caprilic/Capric Triglyceride, Laminaria Ochroleuca, Xanthan Gum, Disodium Lauriminopropionate Tocopheyl Phosphates, Disodium EDTA, Olea Auropea Leaf Extract, Capryloyl Glycine, Undecylenoyl Glycine, Cholesterol, Dimethylaminoethanol,Hydrolyzed Milk Protein, Glucose, Galactose, Maltodextrin, Retinol, Cholecalciferol, Panthotenic Acid, Folic Acid, Beta-Carotene, Niacinamide, Adenosin Triphosphate, Parfum

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Kosmetické přípravky značky La Chevre obsahují komplex tvořený syrovátkou, máslem nebo tvarohem z kozího mléka. Jedinečný biologický systém obsahuje přírodní antioxidanty, hydratuje pokožku, chrání ji před škodlivými vlivy životního prostředí a zpomaluje její stárnutí.
Kosmetika La Chevre bývala spojována s firmou orientovanou na chov koz a výrobu produktů z kozího mléka. To však patří minulosti. Dnes produkuje tato firma, česká společnost Kosmetika Capri, pouze kosmetiku. Před více než deseti lety, v roce 1995, dalo třináct odborníků z oblasti zemědělství hlavy dohromady a rozhodli se, že na Dobříšsku vybudují velkou, prosperující kozí farmu. Představovali si, že budou chovat kozy a vyrábět z jejich mléka sýr a také kosmetiku. Tuto představu dokázali realizovat jeden rok, déle jim to bohužel nedovolila situace v zemědělství, která byla (a je) z hlediska ekonomiky podstatně složitější než v jakémkoliv jiném oboru. Firma nezvládla financovat tak širokou výrobní základnu ani pořádnou reklamu, kterou kosmetické produkty bezesporu potřebují. Všechno dohromady zkrátka nešlo. Po roce tedy firma ukončila zemědělskou výrobu a ve spolupráci se specialisty v oblasti vývoje kosmetiky se zaměřila pouze na výrobu kosmetiky.
Potřebné produkty, sušenou syrovátku, tuk a tvaroh z kozího mléka přitom nakupuje od českých, slovenských i holandských dodavatelů. Protože výroba přípravků značky La Chevre vychází z přírodních zdrojů, kterými jsou především produkty z kozího mléka, a z vědomostí i zkušeností našich předků, nemá tato kosmetika v Evropě více méně konkurenci.
Proč právě kozí mléko? Protože obsahuje účinné látky známé jako ceramidy, lipozomy, koenzym Q10 a AHA kyseliny, minerální látky (vápník, fosfor, hořčík a draslík) i vitaminy skupiny B a vitamin A. Ve své základní formě však není kozí mléko tak účinné, jako když se rozdělí na syrovátku, tuk a tvaroh. Pro kosmetické účely jsou vhodné především dvě složky kozího mléka, a sice syrovátka a tuk. Bílkovinná část syrovátky podporuje hydrataci pokožky a zabraňuje jejímu vysušování. AHA kyseliny se zase podílejí na prokrvení kůže, regulaci její látkové výměny a obnovy horní vrstvy, aktivují její regenerační procesy. Tuk z kozího mléka je ideálním transportním prostředkem živin do hlubokých vrstev pokožky. Kromě toho pleť dokonale zvláčňuje a chrání před nepříznivými vlivy prostředí.

kontakt na výrobce:
Kosmetika Capri s.r.o.
Čím 97
262 03 Nový Knín
www.lachevre.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: