I+M Naturkosmetik Denní krém Hydro-Performance 30 ml

I+M Naturkosmetik Denní krém Hydro-Performance 30 ml

Lehký denní krém s výtažky z granátového jablka a Aloe vera dodává pokožce potřebnou hydrataci a výživu, zároveň má velmi jemnou snadno vstřebatelnou konzistenci, která je vhodná i pod make-up.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Lehký denní hydratační krém I+M Hydro-Performance pečuje o suchou pokožku díky bohatému složení s výtažky z granátového jablka a Aloe vera. Pokožka je ochráněna před nepříznivými vnějšími vlivy a zároveň dostává potřebnou dávku hydratace a výživy.

Základ denního krému tvoří výtažky z Aloe vera, které mají výborné zklidňující vlastnosti. Díky vysokému obsahu antioxidantů Aloe pokožku nejen že zklidní a zmírní případné začervenání, ale také ochrání před prvními známkami stárnutí a před vlivem stresu. Aloe v kombinaci s oleji z pšenice, mandlí, jojoby, avokáda a mnohých dalších dodává suché pleti tolik potřebnou hydrataci a zároveň také vitamíny i další živiny.

Zatímco oleje pečují o svrchní vrstvy pokožky, kyselina hyaluronová proniká do hlubších vrstev pleti, kde aktivně napomáhá obnově pleťových buněk a jejich vydatné hydrataci. I přes svou lehkou konzistenci poskytne denní krém suché pleti dostatek výživy i hydratace, pokožka je jemná, pružná a získává zdravý pěstěný vzhled.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno na čistou odlíčenou pokožku obličeje a nechte vstřebat.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte denní krém spolu s ostatními produkty z řady Hydro-Performance.

Typy pleti: suchá pleť

Výrobce: i+m Naturkosmetik Inge Stamm GmbH, Greifswalder Straße 214, 10405 Berlin Německo, www.imnaturkosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Tudy už ne / Siala 23. 8. 2015 22:20

Netvrdím, že značka I+M není kvalitní, ale za mě velké zklamání a tento komentář musím zkopírovat ke všem třem produktům co jsem od ní měla... Jsem přesvědčená, že někdo s ní může být stoprocentně spokojený, ale v naší rodině na ni asi máme alergii, všem nám žel spíš ublížila...je mi líto, ale za mě už nikdy =(

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?