Henep Dentální kapky Dentadyn 2v1 8 ml

Henep Dentální kapky Dentadyn 2v1 8 ml

  • Značka: Henep
  • Balení: 8 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Dentadyn 2v1 je BIO produkt indikovaný při symptomech oparu, afty, otlaku od zubních protéz a při zánětech v dutině ústní. Obsažený komplex léčivých bylin jako je hřebíček, mochna nátržník, řepík a šalvěj, společně s BIO konopným olejem, se vyznačují silnými protizánětlivými (antiflogistika), stahujícími (adstringentálními), dezinfekčními a tišícími účinky na postižených místech. Regeneraci postiž

Dentadyn 2v1 je BIO produkt indikovaný při symptomech oparu, afty, otlaku od zubních protéz a při zánětech v dutině ústní. Obsažený komplex léčivých bylin jako je hřebíček, mochna nátržník, řepík a šalvěj, společně s BIO konopným olejem, se vyznačují silnými protizánětlivými (antiflogistika), stahujícími (adstringentálními), dezinfekčními a tišícími účinky na postižených místech. Regeneraci postižených míst zajišťuje BIO konopný olej. Komplex léčivých bylin je také velmi vhodný v ředěné formě jako ústní voda, ke každodenní péči o dutinu ústní a je vynikající prevencí různých obtíží např. halitózy (nepříjemný zápach z úst).

certifikáty: CPK BIO
vhodné pro: péči o ústní dutinu
konzistence: tekutá
barva: žlutá
balení: skleněný obal, papírový přebal

použití: Roztok nejdříve aktivujte důkladným protřepáním až do mléčného vzhledu. Poté kapky aplikujte přímo na postižená místa 3-6krát denně. V případně akutních obtíží aplikujte častěji a to s dodržením časového odstupu cca 60 minut. Pro použití jako ústní vody řeďte 7 kapek na 40 ml a použijte 2-4krát denně po vyčištění zubů. Ústa proplachujte po dobu 20-40 sekund a vyplivněte. Důležitá je pravidelná aplikace při které se účinky mohou projevit již po několika hodinách.
složení: Cannabis Sativa Seed Oil, Alcohol, Potentilla Erecta Root Extract, Salvia Officinalis Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Mentha Piperita Oil, Thymus Vulgaris Oil, Salvia Triloba Leaf Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Helianthus Annuus Seed Oil
obsah BIO konopí 65%

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost HENEP vznikla v roce 2010. Hlavním iniciátorem vzniku byl Petr Jílovec mladší, syn jednoho ze zakladatelů jiné úspěšné značky konopné kosmetiky. Ptáte se proč právě konopí? Konopí představuje mnohostranně využitelný obnovitelný zdroj, který má obrovský, zatím nedoceněný potenciál pro lidstvo. Ve starém Egyptě používali konopná vlákna při stavbě pyramid. V Evropě se konopí využívalo cca od 7 tisíciletí př.n.l. Konopné pozůstatky jako např. tkaniny, provazy či semínka nalézáme u Vikingů, Keltů, Thráků apod. Listy a květy konopí byly pokládány za účinný lék. Poprvé se konopí objevilo v lékopise již ve 3. tisícíletí př.n.l. v Číne, kde bylo považováno za elixír nesmrtelnosti. Do českého lékopisu bylo konopí zapsáno v roce 2010 jako konopný olej, za studena lisovaný, pod názvem Cannabis Sativae Oleum. Právě konopný olej, za studena lisovaný v BIO kvalitě, je základem výrobků Henep. Šetrné kombinování s extrakty bylin, oleji, esenciálními oleji a dalšími ingrediencemi zaručuje tu nejlepší péči o citlivou pokožku. Produkty neobsahují parafín, silikon, vazelínu ani jiné ropné produkty, emulgátory, barviva či parfémy. Pod značkou Henep se tedy skrývá funkční BIO kosmetika s konopí, pro použití při různých kožních problémech, včetně velmi citlivé pleti. Produkty tedy nejsou nové jen dle data vzniku, ale zejména inovativními a moderními BIO recepturami s vysokým obsahem účinných látek.

kontakt na výrobce:
HENEP s.r.o.
Jeníkov 89
471 24 Jeníkov

webové strány značky:
www.henep-produkty.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: HENEP s.r.o., Jeníkov 89, 471 24 Jeníkov Česká republika, www.henep-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: